Четвер, 28.03.2024, 19:43
«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 22

22 вересня 2016р., у приміщенні навчально – виховного комплексу № 13 відбулася інтеграційна зустріч учнів школи з групою учнів та викладачів приватного ліцею м. Варшави. Очолював групу ліцеїстів пан Вітольд Дженчуловський, який на протязі багатьох років співпрацює з колективом школи.

В актовій залі відбулася розмова учнів ліцею з нашими старшокласниками.

Під час зустрічі з адміністрацією школи вчителі з Польщі ділились власними враженнями. Гості були приємно вражені патріотичним вихованням учнів,  їх рівнем володіння польською мовою, обізнаністю з традиціями та звичаями польського народу. Сподобалась гостям мальовнича природа України,  історичні пам’ятки Кам’янця – Подільського, національна кухня та відношення місцевих мешканців.

Один із ліцеїстів подарував школі книгу «Польська мова на Україні у ХХ столітті» з автографом свого дідуся , який є її співавтором.

Найкращі 5 старшокласників школи  запрошено відвідати у листопаді цього року навчальні заклади польської столиці.

Переглядів: 344 | Додав: spasiuk | Дата: 22.09.2016 | Коментарі (0)

В актовій залі відбулася розмова учнів ліцею з нашими старшокласниками.

Переглядів: 382 | Додав: spasiuk | Дата: 22.09.2016 | Коментарі (0)