П`ятниця, 19.04.2024, 00:44
«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 18

Працюйте над формуванням колективу через різноманітні доручення, змінюючи групи.

Розвивайте почуття колективізму через спільну турботу про престиж класу (зовнішній вигляд, успіхи в навчанні, максимальна участь у святах, естафетах, конкурсах).

Пріоритет віддавайте індивідуальній роботі (спостереження, бесіди, анкетування, доручення).

Уникайте «гострих» кутів, проявляйте стриманість, терплячість.

Пам'ятайте: діти потребують ласки, ніжності, співучасті, турботи.

Вчасно й мудро підтримуйте дитячу активність.

Практичний психолог. Бажаю успіхів

Переглядів: 251 | Додав: spasiuk | Дата: 18.09.2016 | Коментарі (0)

• Уникайте авторитарного стилю педагогічної діяльності.
  • На уроці вчитель обов’язково повинен використовувати слова підтримки для забезпечення позитивної атмосфери:

"Давай спробуємо ще раз."
"Повір у себе."
"Я впевнена, що ти можеш."
"Разом ми зможемо."
"Мені подобається те, що ти зробив."
"Ти талановитий."
"Я пишаюся тобою."
"Я вірю в те, що все вийде."

• Забезпечуйте дитині широкі можливості користування кожним із 5 відчуттів: вона повинна бачити, слухати, торкати руками, коштувати на смак і відчувати різноманітні елементи навколишнього світу.
  • Розвивайте довільні зусилля у школяра, оскільки навчальна діяльність вимагає саме довільної уваги та пам’яті.
  • Будьте зразком для дитини, слідкуйте за своєю поведінкою.

Практичний психолог. Бажаю успіхів

Переглядів: 241 | Додав: spasiuk | Дата: 18.09.2016 | Коментарі (0)

Уникайте «гострих» кутів, проявляйте стриманість, терплячість.

Пам'ятайте: діти потребують ласки, ніжності, співучасті, турботи.

Вчасно й мудро підтримуйте дитячу активність.

Практичний психолог. Бажаю успіхів

Переглядів: 335 | Додав: spasiuk | Дата: 18.09.2016 | Коментарі (0)

Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.

Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.

Допоможіть дитині вивчити імена нових учителів, запропонуйте описати їх, виділити якісь особливі риси.

Основними помічниками у складних ситуаціях є терпіння, увага, розуміння.

Головне новоутворення підліткового вікового періоду – відкриття своєї індивідуальності, свого «Я». Підвищується інтерес до свого тіла, зовнішності. Зростає дух незалежності, який впливає на стосунки підлітка в родині, школі..

Шановні батьки, приділяйте своїм дітям більше уваги і часу!

Практичний психолог. Бажаю успіхів

Переглядів: 280 | Додав: spasiuk | Дата: 18.09.2016 | Коментарі (0)

• Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Визначте коло її обов’язків.
  • Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інте­реси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).
  • Залучайте дитину до економічних проблем родини (на­приклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).
  • Не лайте, а тим більше — не ображайте дитини в присутності сторонніх. На скарги з боку на­вколишніх відповідайте: «Спасибі, ми обов’язково поговоримо на цю тему».
  • Навчіть дитину ділитися своїми проблемами, так ви зможете сформувати в неї правиль­ну життєву позицію.
  • Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення — запорука гар­ного навчання.
  • Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випад­ку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.
  • Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини.
  • Частіше хваліть вашу дитину. Формуйте високий рівень домагань.
  • Повага до дитини — фундамент шановливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.

Практичний психолог. Бажаю успіхів

Переглядів: 370 | Додав: spasiuk | Дата: 18.09.2016 | Коментарі (0)