Вівторок, 16.04.2024, 11:18
«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Науково-практична конференція (55-річчю заснування Кам’янець-Подільської середньої школи №13)
18:53

05.10.2016 року в НВК № 13 відбулась науково-практична конференція присвячена 55-річчю заснування Кам’янець-Подільської середньої школи №13.

Секретар міської ради Васильянов Дмитро Сергійович розпочав роботу конференції з привітання та нагородження учасників.

Старченко Світлана Володимирівна, начальник  міського управління освіти і науки, депутат Кам’янець-Подільської міської ради, кавалер  відзнаки Кам’янець-Подільського міського голови «За заслуги перед міською громадою», ознайомила із  сьогоденням  та здобутками Кам’янецької освіти.

Про сучасне і майбутнє Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №13 розповіла Хвостач Аліна Миколаївна – заступник директора школи.

З доповіддю про історичне минуле середньої школи №13 виступив Марковський Павло Павлович,  генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна компанія «Промінь»,  депутат двох скликань Кам’янець-Подільської міської ради, кавалер  відзнаки Кам’янець-Подільського міського голови «За заслуги перед міською громадою», ветеран праці, випускник  школи  4-того випуску 1966 року.

До спогадів про яскраві сторінки  шкільного життя долучились випускники різних років.

Про перший випуск школи розповів Ківільша Олександр Євгенович, учасник-волонтер АТО, завідуючий бюро перекладів, ветеран праці,  випускник  школи  1-шого випуску 1963 року.

«Від тринадцятої  школи до Антарктиди» виступив  Войціцький Володимир Михайлович, доктор біологічних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, випускник  школи  5-того випуску 1967 року.

Поділилась спогадами про школу  Очеретенко Тетяна Юхимівна, головний лікар міської дитячої поліклініки, депутат трьох скликань Кам’янець-Подільської ради, лікар вищої категорії, автор та ведуча телепрограми «Здоров’я Вам бажаємо» ТРК «Імпульс», кавалер  відзнаки Кам’янець-Подільського міського голови «За заслуги перед міською громадою», випускниця  школи  12-того випуску 1974року.

Про спадкоємність поколінь розповів Бойчук Олег Дмитрович, учасник бойових дій в Афганістані, працівник системи соціального захисту, випускник  школи  21-шого випуску 1983 року.

По завершенні офіційної частини науково – практичної конференції  випускників   своїми творчими виступами привітали учні НВК №13.

Урочисту частину науково-практичної конференції завершив гімн навчально-виховного комплексу №13.  Всіх учасників конференції запросили пройтись затишними шкільними коридорами, завітати у свій колишній клас, присісти за шкільну  парту та поринути спогадами у щасливу і безтурботну  пору дитинства та юності!

Переглядів: 476 | Додав: spasiuk | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.