П`ятниця, 29.03.2024, 02:39
«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 31

В рамках проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек який проводився з 01 по 31 жовтня 2016 року в НВК №13 відбувся виховний захід «Свято дитячої книги» в 4-В класі. Учні поглибили свої знання про безмежну силу книги; збагатили свої словникові знання висловами та прислів’ями про книгу.

Бібліотекар школи Цимбалюк Любов Василівна прищеплювала учням потребу у щоденному читанні книг. Захід проводився у формі різноманітних конкурсів: «Добавлянки», «До якої казки», «Назви казку», «За змістом українських народних казок», «Казковий переляк», «Назви казку в якої є число».

Ще один змістовний та цікавий захід було проведено для учнів 3-В класу. Бліц-вікторина «В гостях у казки» де поглибились знання учнів про народну та авторську казку; класифікацію за сюжетом; розуміти зміст, розвивати спостережливість. Вікторина проводилась у формі різних конкурсів, а саме: «Ерудит-лото», «Вгадай казку», «швидкий потяг», «Загадкова абетка».  Учні активно проявляли свої знання про казку, найактивніші та найерудованіші з них отримали в подарунок книжкову закладку.

Про те, як книга допомагає їм у житті розповідали учні 2-Г класу під час проведення виховного заходу «У гостях у казки».

Бібліотекар школи Цимбалюк Л.В. познайомила другокласників з історією виникнення книги та структурою, а також нагадала учням правила користування книжкою.

Заходи проведені в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек дали учням багато корисного та цікавого, краще зорієнтували їх у лабіринтах могутньої Країни Знань.

Переглядів: 346 | Додав: spasiuk | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

З 18.10.2016р. пo 27.10.2016 р. група учнів та вчителі  НВК №13 брали участь у польсько-українському проекті «Piękno Polski i Ukrainy widziane oczami  przez młodych artystów» («Краса Польщі та України очима молодих артистів»), який проводився у с. Гожічки та с. Срібна Гура. Метою даного проекту був обмін культурним досвідом, традиціями, особливостями розвитку націй двох сусідніх держав - України та Польщі.

Учні НВК №13 продемонстрували колорит української культури, пісенність мови, красу українського танцю; презентували історію рідного міста на спільних заняттях та під час виступів у навчальних та культурних закладах населених пунктів Гожічки та Срібна Гура. Для кожного учасника проекту була гарна нагода перевірити та вдосконалити свої мовні навички володіння польською мовою.

Польська сторона була вражена високим рівнем розвитку творчих та комунікативних здібностей учнів НВК №13 і підкреслила позитивний вплив на розвиток учнів  10-літньої співпраці між навчальними закладами Гміни Гожіци та НВК №13 м. Кам’янця-Подільського.

Переглядів: 366 | Додав: spasiuk | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)