П`ятниця, 23.08.2019, 11:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть сайт нашої школи:
Всього відповідей: 242
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мій сайт
Головна » 2017 » Червень » 07

 ВИТЯГ

з  протоколу № 5

засідання педагогічної ради

навчально-виховного комплексу №13

 від 26.05.2017 р.

Членів колективу  – 57

Присутні – 46 (список додається)

Місце проведення –  аудиторія № 301

Час проведення – 14.30 год.

Порядок денний:

3. Про перевід учнів 1-4 класів до наступного класу.

Інформація класних керівників.

ІІІ. Слухали: Інформацію класних керівників «Про переведення учнів 1-4-х класів до наступних класів».

ІІІ. Ухвалили:

  1. Інформацію класних керівників взяти до уваги.
  2. Відповідно до ст. 34 Закону України  «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762
    1. Перевести  24 учні 1-А класу до 2-А класу у складі:
  1. Бабінського Владислава Костянтиновича
  2. Байдюк Софію Дмитрівну
  3. Бевз Діану Дмитрівну
  4. Гаврилюк Кароліну Андріївна
  5. Гончарук Мітвія Євгеновича
  6. Дишканта Олександра Сергійовича
  7. Захарків Анастасію Володимирівну
  8. Кіріка  Вадима Георгійовича
  9. Козак Анастасію Ярославівну
  10. Колеснікова Нікіту Андрійовича
  11. Коношенка Максима Руслановича
  12. Корольова Олександра Вікторовича
  13. Куриш Юлію Віталіївну
  14. Мандзюк Дар’ю Сергіївну
  15. Монастирського Іллю Романовича
  16. Мукомела Сергія Олександровича
  17. Пилюйка Богдана Андрійовича
  18. Побуту Надію Олександрівну
  19. Семенишена Антонія Ігоровича
  20. Семенову Зоряну Петрівну
  21. Семенюк Валерію Анатоліївну
  22. Сідорова Антона Романовича
  23. Фастійчука Адама Павловича
  24. Федорова Вадима Васильовича
    1. Перевести  27 учнів 1-Б класу до 2-Б класу у складі:

1. Атаманчука  Тємофія  Олексійовича

2. Білоус  Валерію   Олексіївну

3. Близнюка Ярослава Олеговича

4. Боднарецького Назара Віталійовича

5. Бульбу Олександра Тарасовича

6. Борщова Кіріла Андрійовича    

7. Врублевську  Анну Петрівну

8. Гель   Маркуса Максимовича

9. Герасименко  Тетяну   Дмитрівну

10. Громик  Дарію Олександрівну

11. Ісаєва  Даниїла   Романовича

12. Коваль   Юлію   Андріївну

13. Лящук   Ельвіру Андріївну

14. Нагнибіду  Софію  Сергіївну

15. Олійник Маргариту Олегівну

16. Плавуцького Дениса Вікторовича

17. Погребняк  Анастасію  Сергіївну

18. Раєцького  Назарія  Вікторовича

19. Раєцького  Олександра  Сергійовича

20. Романчука Іллю  Юрійовича

21. Семенюка  Максима  Руслановича

22. Суховія  Владислава   Валерійовича

23. Тимчука Стефана Дмитровича

24. Тополю    Дмитра  Сергійовича

25. Тришневського Владислава  Вікторовича

26. Шутяка  Артема  Олеговича

27. Фошину Соню Сергіївну

    1. Перевести  20 учнів 1-В класу до 2-В класу у складі:
  1. Бачеву Альону Валеріївну
  2. Висоцкіса Давіда Олексійовича
  3. Волкова Романа Олександровича
  4. Гамор Єлизавету Василівну
  5. Гнатовську Вероніку Сергіївну
  6. Гненюка Назара Івановича
  7. Кобилянського Артема Сергійовича
  8. Ковальчук Соню Іллівну
  9. Купець Юліанну Юріївну
  10.  Кульбацьку Алісу Володимирівну
  11. Левицьку Анастасію Геннадіївну
  12. Мартинович Ілону Юріївну
  13. Мельник Анну Миколаївну
  14. Садовінську Віолетту Віталіївну
  15. Сьомика Олександра Вікторовича
  16. Тимчук Валерію Григорівну
  17. Цвіляка Олександру Валеріївну
  18. Шишковського Іллю Олеговича
  19. Яворського Ярослава Юрійовича
  20. Ясінську Алісу Валеріївну
    1. Перевести  28 учнів 2-А класу до 3-А класу у складі:
  1. Бондарецького  Давида Віталійовича
  2. Варфоломєєву Катерину Валеріївну
  3. Васютіну Аліну Сергіївну
  4. Гаврилюк Ростислава Андрійовича
  5. Герасимюк Іллю Олександровича
  6. Дякіну Вероніку Максимівну
  7. Камінського Дмитра Михайловича
  8. Климишину Емму Максимівну
  9. Коваля Богдана Сергійовича
  10. Корнєєва Андрія Андрійовича
  11. Колодезного Максима Васильовича
  12. Короташ Дарину Анатоліївну
  13. Кушніра Владислава Андрійовича
  14. Макарова Макара Сергійовича
  15. Маринюк Поліну Валеріївну
  16. Мельника Владислава Сергійовича
  17. Новікова Костянтина Олександровича
  18. Паршенко Давида Ігоровича
  19. Погуранського  Івана Івановича
  20. Роїк Олександру Віталіївну
  21. Рибку Анастасію Вікторівну
  22. Риндіна Даніїла Олександровича
  23. Стандрійчук Дмитра Олександровича
  24. Соколовську  Крістіну Олександрівну
  25. Тиж Дарію Романівну
  26. Худик Артема Валентиновича
  27. Чень Анну Романівну
  28. Шелест Аделіну Сергіївну
    1. Перевести  29 учнів 2-Б класу до 3-Б класу у складі:
  1. Білоус Дарію Олександрівну
  2. Блажея Рената Леонідовича
  3. Блауту Софію Максимівну
  4. Борткову Марину Володимирівну
  5. Величка Владислава Володимировича
  6. Веселовського Ярослава Віталійовича
  7. Гаймера  Богдана Вадимовича
  8. Гамора Олександра Васильовича
  9. Глібіщука Владислава Валерійовича
  10. Гляс Вікторію Романівну
  11. Григор’єва Єгора Дмитровича
  12. Желіховського Івана Вікторовича
  13. Катушинську Єву Сергіївну
  14. Корнєєва Арсена Андрійовича
  15. Лук’янова Івана Олеговича
  16. Нагорну Богдану Ігорівну
  17. Мадеру Іллю Дмитровича
  18. Олійник Марію Володимирівну
  19. Пухеляка  Якова Вадимовича
  20. Ращик Евеліну Едуардівну
  21. Ринду Марту Олександрівну
  22. Слободян Анну Сергіївну
  23. Тимчук Каріну Віталіївну
  24. Ткачука Владислава Віталійовича
  25. Федорчука Дмитра Володимировича
  26. Чікуріна Ярослава Андрійовича
  27. Чорну Анастасію Іванівну
  28. Шевчук Дарину Андріївну
  29. Шутяк Валерію Олегівну
    1. Перевести  22 учні 2-В класу до 3-В класу у складі:
  1. Архіпову Юлію В’ячеславівну
  2. Борейка Володимира Антоновича
  3. Горченко Софію Радіславівну
  4. Головатюка Максима Анатолійовича
  5. Гнап Маріанну Костянтинівну
  6. Гнідка Дмитра Сергійовича
  7. Ільченка Олександра Сергійовича
  8. Загалевича Костянтина Миколайовича
  9.  Кронду Катерину Андріївну
  10.  Ковбу Назарія Руслановича
  11.  Лойченка Давида Івановича
  12.  Літинську Марію Олегівну
  13.  Марценюка Іллю Ігоровича
  14.  Мак Анастасію Олександрівну
  15.  Партіна Максима Михайловича
  16.  Петрушину Марію Павлівну
  17.  Станіславського Владислава Вадимовича
  18.  Сисака Давида Андрійовича
  19.  Савіцького Івана Миколайовича
  20.  Савіцького Василя Миколайовича
  21.  Шавардак Дарію Петрівну
  22.  Шулегу Юрія Михайловича
    1. Перевести  25 учнів 2-Г класу до 3-Г класу у складі:
  1. Богач Олександру Олегівну
  2. Вершигору Даніла Олександровича
  3. Вишневського Владислава Сергійовича
  4. Гаврилюк Олену Сергіївну
  5. Гордій Дарію Андріївну
  6. Гропу Анну Валеріївну
  7. Думанчук Єву Романівну
  8. Заболотного Даніїла Олександровича
  9. Зінатуліна Рустама Рустамовича
  10. Кирилова Костянтина Володимировича
  11. Машталера Юрія Андрійовича
  12. Машталера Всеволода Андрійовича
  13. Мосійчука Владислава Костянтиновича
  14. Нефедова Олександра Артемовича
  15. Осадчу Катерину Артурівну
  16. Савчука Олександра Ігоровича
  17. Савчука Тимофія Дмитровича
  18. Сторожук Надію Віталіївну
  19. Романюк Алію Атілаївну
  20. Романова Віктора Руслановича
  21. Чайчука  Влада Володимировича
  22. Чолінського Віталія-Мар’яна Сергійовича
  23. Шабагу Ренату Денисівну
  24. Юрковського Івана Валентиновича
  25. Якимець Евеліну Ігорівну
    1.   Перевести  30 учнів 3-А класу до 4-А класу у складі:
  1. Бандуру Артема Андрійовича
  2. Бачинську Єлизавету Сергіївну
  3. Білоконя Романа Олександровича
  4. Боднаря Дмитра Андрійовича
  5. Галіцького Миколу Руслановича
  6. Гризлова Олександра Віталійовича
  7. Гринчак Катерину Олександрівну
  8. Задорожного Олександра Івановича
  9. Зверхановського Владислава Станіславовича
  10. Коваль Софію Олегівну
  11. Козачук Анну Іванівну
  12. Кокощук Катерину Русланівну
  13. Колмакову Єлизавету Володимирівну
  14. Кронду Ольгу Вадимівну
  15. Куріліна Юрія Юрійовича
  16. Мандзюк Софію Тарасівну
  17. Мельник Марію Ігорівну
  18. Мельника Олександра Олександровича
  19. Мізун Домініку Олегівну
  20. Москаль Ірину Юріївну
  21. Нагоряна Максима Геннадійовича
  22. Новак Дарію Юріївну
  23. Рибака Олега Володимировича
  24. Семенову Злату Петрівну
  25. Солодку Віру Сергіївну
  26. Суржикову Катерину Олегівну
  27. Танасова Максима Валентиновича
  28. Теплу Кіру Борисівну
  29. Федорук Вікторію Андріївну
  30. Шарук Катерину Сергіївну
    1.   Перевести  23 учні 3-Б класу до 4-Б класу у складі:
  1. Борейка Артема Романовича
  2. Бровкіна Богдана Володимировича
  3. Войчука Марка Віталійовича
  4. Задорожну Вероніку Олександрівну
  5. Зарицьку Софію Олександрівну
  6. Каліновича Володимира Володимировича
  7. Касаткіна Віталія Віталійовича
  8. Кінцака Михайла Анатолійовича
  9. Лопушанського Дмитра Вадимовича
  10. Мацуцу Анастасію Ігорівну
  11. Михайлик Вікторію Артурівну
  12. Москальчук Вероніку Сергіївну
  13. Нечипоренка Іллю Павловича
  14. Павлюк Дарію Олегівну
  15. Сивака Костянтина Олеговича
  16. Стецива Даніїла Віталійовича
  17. Стругевич Каріну Юріївну
  18. Собко Юлію Вадимівну
  19. Ташпулатову Фатіму Бахтійорівну
  20. Харкову Анастасію Віталіївну
  21. Хауляка Владислава Миколайовича
  22. Чернову Катерину Сергіївну
  23. Шафєєву Каріну Олександрівну
    1. Перевести  28 учнів 3-В класу до 4-В класу у складі:
  1. Бабій Олександру Дмитрівну
  2. Бондарчук Марію Сергіївну
  3. Борщевську Анну Віталіївну
  4. Борщевського Андрія Віталійовича
  5. Бульбу Дмитра Тарасовича
  6. Вавричену Віолетту Русланівну
  7. Вилку Максима Володимировича
  8. Воєводу Наталію Юріївну
  9. Граб’юк Діану Іванівну
  10. Демиденка Павла Вадимовича
  11. Дрозду Артема Павловича
  12. Кирилюка Назарія Віталійовича
  13. Кобзу Даніїла Олеговича
  14. Королькову Аріну Дмитрівну
  15. Кравцова Івана Дмитровича
  16. Кричковську Катерину Ігорівну
  17. Кукурудзу Дениса Олександровича
  18. Маланчука Володимира Сергійовича
  19. Мельника Олександра Миколайовича
  20. Мельничук Софію Віталіївну
  21. Назарок Анастасію Андріївну
  22. Павлишену Ніну Олександрівну
  23. Ревуцького Тимура Олеговича
  24. Сегодня Андрія Віталійовича
  25. Станкевич Анастасію Віталіївну
  26. Тулупова Максима Дмитровича
  27. Цвєткову Елеонору Олегівну
  28. Шуханову Аріну Андріївну
    1. Перевести  29 учнів 4-А класу до 5-А класу у складі:
  1. Андруховського Максима Ігоровича
  2. Бабінчука Івана Олександровича
  3. Бис Дмитра Ігоровича
  4. Білоус Анастасію Олександрівну
  5. Бойчун Єлизавету Віталіївну
  6. Вільчанського Віталія Олександровича
  7. Володковського Олександра Максимовича
  8. Гаймера Ростислава Вадимовича
  9. Ганюка Іллю Миколайовича
  10. Герій  Гафію Ігорівну
  11. Горбову Анастасію Леонідівну
  12. Гуменюк Аріану Костянтинівну
  13. Дрозду Владислава Руслановича
  14. Дубину Тимофія Олеговича
  15. Жогіну Валерію Віталіївну
  16. Зеленько Віру Євгенівну
  17. Кошинського Івана Івановича
  18. Кржемінську Діану Русланівну
  19. Лящук Іллю Івановича
  20. Мазур Діану Валеріївну
  21. Малоносова Максима Миколайовича
  22. Мельник Давида Борисовича
  23. Мельник Олександра Юрійовича
  24. Нестеровського Дмитра Олександровича
  25. Пекарську Анну Андріївну
  26. Самардак Валерію Миколаївну
  27. Сегодня Давида Віталійовича
  28. Хитрук Крістіна Віталіївна
  29. Швець Зоряну Дмитрівну

2.12.  Перевести  22 учня 4-Б класу до 5-Б класу у складі:

  1. Білик Дарину Олегівну
  2. Близнюк Богдану Олегівну
  3. Глібічука Андрія Степановича
  4. Драгомерецьку Олександру Володимирівну
  5. Ільченка Дмитра Сергійовича
  6. Ковальова Георгія Євгеновича
  7. Комендант Марію Денисівну
  8. Кирилова Олега Володимировича
  9. Кубряка Назара Валентиновича
  10. Навроцьку Марію Олександрівну
  11. Погребецького Давида Олександровича
  12. Пушкаря Максима Олександровича
  13. Ратовського Рената Руслановича
  14. Слободян Діану Володимирівну
  15. Станкевича Владислава Віталійовича
  16. Табенську Ксенію Сергіївну
  17. Тижа Павла Романовича
  18. Шевельова Артема Юрійовича
  19. Щегельську Анастасію Олександрівну
  20. Шевчук Вікторію Владиславівну
  21. Яворську Марію Олександрівну
  22. Ящишена Іллю Анатолійовича

2.13. Перевести  29 учнів 4-В класу до 5-В класу у складі:

  1. Адаменка Павла Станіславовича
  2. Безкидевича Андрія Юрійовича
  3. Блащук Дарію Вікторівну
  4. Болдижар Марію Олександрівну
  5. Гаврилюк Юлію Сергіївну
  6. Галицьку Ангеліну Богданівну
  7. Главацького Максима Васильовича
  8. Гладкого Олега Вадимовича
  9. Головату Валерію Анатоліївну
  10. Горішного Матвія Юрійовича
  11. Гомілко Максима Олександровича
  12. Зайченко Богдану Миколаївну
  13. Іщенко Вікторію Валеріївну
  14. Кубряк Вікторію Сергіївну
  15. Маркову Лілію Сергіївну
  16. Машталер Ірину Олександрівну
  17. Мамай Дарію Русланівну
  18. Міщенко Анастасію Сергіївну
  19. Овчарук Ліну Олександрівну
  20. Олійник Інну Олегівну
  21. Присяжнюк Ростислава Сергійовича
  22. Пшенишнюк Тетяну Степанівну
  23. Сисак Дарію Олегівну
  24.  Стасьо Івана Анатолійовича
  25. Стаховича Едуарда Віталійовича
  26. Хауляк Єльвіру Миколаївну
  27. Хом’юка Артема Романовича
  28. Якубчика Павла Болеславовича
  29. Ярему Ємму Володимирівну

Голосували: «За» - одноголосно;

                       «Проти» - нуль;

                       «Утримались» - нуль.

 

Голова педагогічної ради                      (підпис)                         І.В.Охота

Секретар педагогічної ради                  (підпис)                         О.О.Ращик

Переглядів: 98 | Додав: spasiuk | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

 ВИТЯГ

з  протоколу № 5

засідання педагогічної ради

навчально-виховного комплексу №13

 від 26.05.2017 р.

Членів колективу  – 57

Присутні – 46 (список додається)

Місце проведення –  аудиторія № 301

Час проведення – 14.30 год.

Порядок денний:

4. Про нагородження Похвальними листами учнів 1-8, 10-го класів.     Інформація класних керівників

ІІІ. Ухвалили:

  1. Інформацію класних керівників взяти до уваги.
  2. Відповідно до ст. 34 Закону України  «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762

ІV. Слухали: Інформацію класних керівників про нагородження Похвальними листами учнів 1-8-х та 10 класів.

ІV. Ухвалили:

  1. Інформацію класних керівників взяти до уваги.
  2. Відповідно до ст. 23 Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.02.2012 року №115 «Про внесення змін до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21.02.2012 за №271/20584,  нагородити учнів 2-8-х та 10 класів НВК №13, які мають високі досягнення з усіх предметів за 2016-2017 навчальний рік, а саме:

учнів 2-А класу:

  • Гаврилюк Ростислава Андрійовича
  • Герасименко Іллю Олександровича
  • Кошінського Дмитра Михайловича
  • Кушніра Владислава Андрійовича
  • Мельника Владислава Сергійовича
  • Погуранського Івана Івановича
  • Роїк Олександру Віталіївну
  • Новікова Константіна Олександровича
  • Соколовську Крістіну Олександрівну
  • Чень Анну Романівну
  • Варфоломеєву Катерину Валеріївну

учнів 2-Б класу:

  • Блауту Софію Максимівну
  • Величка Владислава Володимировича
  • Желіховського Івана Вікторовича
  • Ращик Евеліну Едуардівну
  • Тимчук Каріну Віталіївну
  • Чорній Анастасію Іванівну
  • Шевчук Дарину Андріївну

учнів 2-В класу:

  • Марценюк Іллю Ігоровича
  • Шавардак Дарію Петрівну

учнів 2-Г класу:

  • Романюк Алію Атілаївну
  • Якимець Евеліну Ігорівну

учнів 3-А класу:

  • Гринчак Катерину Олександрівну
  • Мельник Марію Ігорівну
  • Мізун Домініку Олегівну
  • Москаль Ірину Юріївну
  • Нагорян Максима Геннадійовича
  • Солодку Віру Сергіївну
  • Шарук Катерину Сергіївну

учнів 3-Б класу:

  • Кінцака Михайла Анатолійовича
  • Павлюк ДаріюОлегівну
  • Шафєєву  Каріну Олександрівну
  • Собко Юлію Вадимівну

учнів 3-В класу:

  • Бондарчук Марію Сергіївну
  • Вилку Максима Володимировича
  • Маланчука Володимира Сергійовича
  • Мельничук Софію Віталіївну
  • Назарок Анастасію Андріївну
  • Тулупова  Максима  Дмитровича

учнів 4-А класу:

  • Вільчанського Віталія Олександровича
  • Гаймера Ростислава Вадимовича
  • Гуменюк Аріану Костянтинівну
  • Дубину Тимофія Олеговича
  • Жогіну Валерію Віталіївну
  • Зеленько Віру Євгеніївну
  • Мельника Олександра Юрійовича

учнів 4-Б класу:

  • Драгомерецьку Олександру Володимирівну
  • Білик Дарину Олегівну
  • Навроцьку Марію Олександрівну
  • Слободян Діану Володимирівну
  • Табенську Ксенію Сергіївну
  • Шевельова Артема Юрійовича
  • Щегельську Анастасію Олександрівну
  • Яворську Марію Олександрівну

учнів 4-В класу:

  • Блащук Дар’ю Вікторівну
  • Болдижар Марію Олександрівну
  • Галицьку Ангеліну Богданівну
  • Головату Валерію Анатоліївну
  • Горішного Матвія Юрійовича
  • Кубряк Вікторію Сергіївну
  • Машталер Ірину Олександрівну
  • Овчарук Ліну Олександрівну
  • Главацькоо Максима Васильовича

учнів 5-А класу:

  • Биковську Софію Петрівну
  • Косташ Дар’ю Романівну
  • Паляниченко Анастасію Сергіївну
  • Юркову Марію Русланівну
  • Сафранкова Олега Володимировича

учнів 5-Б класу:

  • Польового Назара Олександровича
  • Хвостача Дмитра Володимировича
  • Хоптія Дмитра Олеговича
  • Комарову Валерію Ярославівну

учнів 5-В класу:

  • Нагорну Іванну Сергіївну
  • Колмакову Юлію Юріївну
  • Кирничного Давида Богдановича

учнів 6-А класу:

  • Войцехівського Ярослава  Ярославовича
  • Зеленько Марію Євгеніївну
  • Коваль Анастасію Сергіївну
  • Семенюк  Дар’ю Анатоліївну

учнів 6-Б класу:

  • Мокринчука Максима Олексійовича
  • Олійник Іванну Володимирівну
  • Пасічко Олександру Віталіївну
  • Рибчук Дар’ю Андріївну

учнів 7-А класу:

  • Виногородську Анастасію Миколаївну
  • Мошонко Ростислава Андрійовича
  • Куриш Анастасію Віталіївну

учнів 7-Б класу:

  • Гогенко Анастасію Іванівну
  • Гогенко Аліну Іванівну
  • Слободяна Олега Сергійовича

учнів 8-А класу:

  • Басісту Вікторію Віталіївну
  • Гутаревич Вероніку Володимирівну
  • Михайлову Олександру Валеріївну
  • Катанова Дмитра Костянтиновича
  • Цимбалюк Крістіну Мирославівну

Голосували: «За» - одноголосно;

                       «Проти» - нуль;

                       «Утримались» - нуль.

 

 

Голова педагогічної ради                      (підпис)                         І.В.Охота

Секретар педагогічної ради                  (підпис)                         О.О.Ращик

Переглядів: 90 | Додав: spasiuk | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

  ВИТЯГ

з  протоколу № 5

засідання педагогічної ради

навчально-виховного комплексу №13

 від 26.05.2017 р.

Членів колективу  – 57

Присутні – 46 (список додається)

Місце проведення –  аудиторія № 301

Час проведення – 14.30 год.

Порядок денний:

3. Про перевід учнів 5-8, 10-го класів до наступного класу.                       Інформація класних керівників.

ІІІ. Слухали: Інформацію класних керівників «Про переведення учнів 5-8-х і 10-го класів до наступних класів».

ІІІ. Ухвалили:

  1. Інформацію класних керівників взяти до уваги.
  2. Відповідно до ст. 34 Закону України  «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762

2.14. Перевести  26 учнів 5-А класу до 6-А класу у складі:

1. Антонюка Володимира Вікторовича

2. Артьомова Володимира Володимировича

3. Биковську Софію Петрівну

4. Біньковського Нікіту Олександровича

5. Бойчуна Едуарда Віталійовича

6. Бугеру Владислава Романовича

7. Бульбу Давида Тарасовича

8. Вавричена Кирила Руслановича

9. Герія Володимира Ігоровича

10. Дорошенко Юлію Сергіївну

11. Дроф'як Валерію Валеріївну

12. Комарницького Вадима Сергійовича

13. Коношенка Олексія Руслановича

14. Косташ Дарію Романівну

15. Кронду Артема Андрійовича

16. Крук Софію Дмитрівну

17. Кулько Валерію Ігорівну

18. Павленко Марію Ігорівну

19. Поляниченко Анастасію Сергіївну

20. Продан Катерину Олександрівну

21. Сафранкова Олега Володимировича

22. Семенишену Олександру Ігорівну

23. Стандрійчук Альону Олександрівну

24. Танасова Владислава Валентиновича

25. Чікова Максима Сергійовича

26. Юркову Марію Русланівну

 

2.15. Перевести  18 учнів 5-Б класу до 6-Б класу у складі:

  1. Бабка Ярослава Віталійовича
  2. Борткова Назара Володимировича
  3. Вальчука Іллю Васильовича
  4. Герасименко Артура Олеговича
  5. Дзізінську Марію Олександрівну
  6. Заїку Дмитра Сергійовича
  7. Іванова Святослава Олександровича
  8. Капляра Ярослава Юрійовича
  9. Качан Анастасію Вікторівну
  10. Комарову Валерію Ярославівну
  11. Ковальчук Іванну Андріївну
  12. Курчака Андрія Олександровича
  13. Марценюк Діану  Василівну
  14. Парижана Артема  Костянтиновича
  15. Польового Назара Олександровича
  16. Присяжнюка  Владислава Петровича
  17. Хвостача Дмитра Володимировича
  18. Хоптія Дмитра Олеговича

            

    1. Перевести  21 учня  5-В класу до 6-В класу у складі:
  1. Бас Юлію Миколаївну
  2. Білик Катерину Вікторівну
  3. Болдижара Олександра Олександровича
  4. Гончарову Катерину Вадимівну
  5. Іваніцького Вадима Сергійовича
  6. Капріяна Олексія Юрійовича
  7. Кирничного Давіда Богдановича
  8. Колмакову Юлію Юріївну
  9. Кричковського Іллю Ігоровича
  10. Крупіну Ксенію Андріївну
  11. Кузя Ярослава Андрійовича
  12.  Кушніра Максима Сергійовича
  13.  Нагорну Іванну Сергіївну
  14. Підлісну Вікторію Андріївну
  15. Погуранську Богдану Іванівну
  16. Слободяна Всеволода Сергійовича
  17. Соколовського Максима Віталійовича
  18. Ташпулатова Сергія Бахтійоровича
  19. Токарчук Вікторію Ігорівну
  20. Твердуна Ярослав Олексійовича
  21.  Ящишена Антона Антоновича

 

2.17. Перевести  22 учня 6-А класу до 7-А класу у складі:

  1. Богуцького Максима Сергійовича
  2. Войцехівського Ярослава Ярославовича
  3. Гарбузовського Артема Павловича
  4. Геля Владислава Валерійовича
  5. Гутаревича Іоанна Володимировича
  6. Дубчака Владислава Валерійовича
  7. Зеленько Марію Євгенівну
  8. Карачуна Олексія Олексійовича
  9. Коваль Анастасію Сергіївну
  10. Конделевську Анну Артурівну
  11. Кульбацького Олексія Олеговича
  12. Мазура Дениса Валерійовича
  13. Мосійчук Аліну Костянтинівну
  14. Мельник Діану Олегівну
  15. Осіяна Максима Олександровича
  16. Пекарського Даніїла Андрійовича
  17. Руснак Анастасію Володимирівну
  18. Семенюк Дарію Анатоліївну
  19. Фалінську Катерину Юріївну
  20. Швайко Світлану Валентинівну
  21. Шуварську Злату Вікторівну
  22. Янчинецького Дем’яна Олеговича

 

2.18. Перевести  26 учнів 6-Б класу до 7-Б класу у складі:

  1. Басістого Максима Віталійовича
  2. Дубовик Валерію Сергіївну
  3. Завадського Нікіту Андрійовича
  4. Іванова Кіріла Вадимовича
  5. Кобзу Миколу Олеговича
  6. Кушнірову Анастасію Валентинівну
  7. Лилака Владислава Андрійовича
  8. Марценюк  Анну Вадимівну
  9. Мамову Варвару Сергіївну
  10. Медика Даніла  Володимировича
  11. Мокринчука Максима Олексійовича
  12. Олійник Іванну Володимирівну
  13. Пазинюк Олександру Андріївну
  14. Пасічко Олександру Віталіївну
  15. Пономаренка Дмитра Геннадійовича
  16. Рибчук Дар’ю Андріївну
  17. Сальникова  Максима Валерійовича
  18. Сорокатого Максима Віталійовича
  19. Стахович Евеліну  Віталіївну
  20. Сураєва Захара Олександровича
  21. Сьомика Владислава Вікторовича
  22. Тарасюк Анастасію Олександрівну
  23. Твердохліб Вікторію Олександрівну
  24. Тимчук Марію Дмитрівну
  25. Фошину Маргариту Сергіївну
  26. Чміль Дмитра Болеславовича
  27. Якубчик Юстину Болеславівну.

 

2.19. Перевести  30 учнів 7-А класу до 8-А класу у складі:

  1. Батушанського Дмитра Сергійовича
  2. Білінську Діану Романівну
  3. Винагородську Анастасію Миколаївну
  4. Ворович Валерію Михайлівну
  5. Гасюка Дмитра Сергійовича
  6. Голубєва Олександру  Олександрівну
  7. Горбатюк  Олександру Юріївну
  8. Городецького  Артема В’ячеславовича
  9. Дитка  Анатолія Анатолійовича
  10. Дрозду  Руслану Русланівну
  11. Іщенко Максима Ярославовича
  12. Кагарлицького Артема Валерійовича
  13. Короташ Марію Анатоліївну
  14. Куриш Анастасію Віталіївну
  15. Куріліну  Яну Юріївну
  16. Лешка Дмитра Віталійовича
  17. Луценко Маріанну Андріївну
  18. Мошонко Ростислав Андрійович
  19. Пшенишнюк Вікторію Олександрівну
  20. Рубановську Юлію Анатоліївну Юлія
  21. Стандрійчука Андрія Олександровича
  22. Тищука  Іллю Віталійовича
  23. Чернуху  Олександру Олегівну
  24. Чікову  Діану Сергіївну
  25. Чуравіну  Каріну Віталіївну
  26. Швець Єлізавету Альбертівну
  27. Шиленкову Вікторію Андріївну
  28. Шмігель Ельвіру Богданівну
  29. Шутяк Анатолія Павловича
  30. Щербаня  Олександра Володимировича

 

2.20. Перевести 25 учнів 7-Б до 8-Б класу у складі:

  1. Бевзу Максима Сергійовича
  2. Балабан Софію Костянтинівну
  3. Безкедевич Каріну  Юріївну
  4. Бурковського Олександра  Олександровича
  5. Ватральську Катерину Віталіївну
  6. Войтишена Андрія Анатолійовича
  7. Винагородського Матвія Володимировича
  8. Ганик Ольгу Василівну
  9. Гогенко Аліну Іванівну
  10. Гогенко Анастасію Іванівну
  11. Горохолінську Анастасію Василівну
  12. Дьомінову Анастасію Олександрівну
  13. Данчук Діану Дмитрівну
  14. Іваська Максима Валентиновича
  15. Кирилову Вікторію Ігорівну
  16. Кунцевича Романа Олександровича
  17. Мачуліну Христину Сергіївну
  18. Ніколаєва Володимира Сергійовича
  19. Орищишену Анну Олексіївну
  20. Подгурну Діану Сергіївну
  21. Пюро Вікторію Віталіївну
  22. Ращик Софію Едуардівну
  23. Слободяна  Олега Сергійовича
  24. Черкавського Бориса Віталійовича
  25. Юрковську Віолу Юріївну

 

2.21. Перевести 29 учнів 8-А до 9-А класу у складі:

  1. Бакушину Марину Анатоліївну
  2. Басісту Вікторію Віталіївну
  3. Бульбу Нікіту Тарасовича
  4. Василевиа Олексія Андрійовича
  5. Войцехівську Діану Ігорівну
  6. Гладку Ліану Андріївну
  7. Гутаревич Вероніку Володимирівну
  8. Гутаревича Дмитра Юрійовича
  9. Діянчука Юрія Андрійовича
  10. Дубчак Валерію Валеріївну
  11.  Ільницького Максима Володимировича
  12. Катанова Дмитра Костянтиновича
  13. Коваль Тетяну Андріївну
  14. Ларкіну Ольгу Романівну
  15. Ліпського Михайла Вікторовича
  16. Марчука Володимира Дмитровича
  17.  Михайлову Олександру Валеріївну
  18.  Оленич Олександру Олегівну
  19.  Партіна Олександра Миколайовича
  20.  Пічкур Анастасію Сергіївну
  21.  Повержук Ірину Вадимівну
  22.  Полюховича Дмитра Володимировича
  23.  Пукас Дениса Олеговича
  24.  Радюка Максима Олександровича
  25.  Тислюк Михайла Руслановича
  26.  Фалінську Мар’яну Юріївну
  27. Цимбалюк Крістіну Мирославівну
  28.  Шелест Регіну Сергіївну
  29.  Якубовського Дениса Миколайовича

 

2.22.  Перевести 20 учнів 8-Б до 9-Б класу у складі:

  1. Богачик Ольгу Русланівну
  2. Буру Анну Дмитрівну
  3. Буру Вероніку Дмитрівну
  4. Базюк Олександру Олександрівну
  5. Бойцова Івана Миколайовича
  6. Григор’єву Владиславу Андріївну
  7. Іваська Владислава Валентиновича
  8. Колесник Софію Олександрівну
  9. Кульчицьку Катерину Владиславівну
  10.  Ковальчука Іллю Андрійовича
  11.  Лискун Агату Олегівну
  12.  Лісову Дарію Євгенівну
  13.  Ляміна Максима Владиславовича
  14.  Міщенка Богдана Сергійовича
  15.  Пряморукову Софію Ігорівну
  16.  Павленко Юрія Олеговича
  17.  Паримську Ганну Юхимівну
  18.  Чорнопиську Юлію  Вадимівну
  19.  Яворського Богдана Юрійовича
  20. Якимова Андрія Павловича

 

2.23.  Перевести 14 учнів 10 класу до 11 класу у складі:

1. Біньковську Анастасію Олексіївну

2. Вишар Владиславу Сергіївну

3. Гелетюка Артема Віталійовича

4. Задворну Аліну Русланівну

5. Іваніцьку Евеліну Сергіївну

6. Кам’янецьку Світлану Володимирівну

7. Кинюка Вініаміна Валентиновича

8. Кінцака Данила Романовича

9. Кобилаша Михайла Валентиновича

10. Костенко Діану Анатоліївну

11. Клівіцького Максима Олеговича

12. Мельника Дмитра Миколайовича

13. Проданюка Андрія В’ячеславовича

14. Славуту Ярослава Олексійовича

Голосували: «За» - одноголосно;

                       «Проти» - нуль;

                       «Утримались» - нуль.

 

Голова педагогічної ради                      (підпис)                         І.В.Охота

Секретар педагогічної ради                  (підпис)                         О.О.Ращик

 

Переглядів: 70 | Додав: spasiuk | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019