Субота, 20.04.2024, 03:58
«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 27

20.04.2017 р. у м.Хмельницький відбувся обласний конкурс юних літераторів, у якому прийняла участь учениця 7-А класу НВК №13 Чернуха Олександра.

Серед завдань, які необхідно було виконати, Олександра написала контрольну роботу та захистила презентацію твору "Жага до волі" підкріпивши її власними ілюстраціями.

На конкурсі учениця отримала цінні поради щодо написання творчих робіт, здобула досвід у захисті презентації.

До Кам'янця-Подільського Олександра повернулась із призовим ІІІ місцем.

Переглядів: 350 | Додав: spasiuk | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

З 24 по 28 квітня 2017 року в школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, а також  27.04. 2017 р. – День цивільного захисту.

Відповідно до тематики «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» були організовані наступні заходи.

1. Класні керівник 1-11 класів провели бесіди з основ безпеки життєдіяльності відповідно до тематичного плану «Небезпека вдома і на вулиці. Основні правила поведінки».
  2. Спеціаліст з охорони праці Кушнір Я.П. на нараді з педагогічним колективом висвітлила питання «Відпрацювання алгоритму дій  при виникненні надзвичайних ситуацій».
  3. Вчитель з основ здоров'я Спасюк О. І. та класні керівники 6-8 класів організували проведення інтегрованого уроку «Радіаційна небезпека та захист населення».
  4. Під час Дня цивільного захисту адміністрація НВК № 13 підготували та організували навчальну евакуацію шкільного колективу з приміщення закладу.
  5. Вчитель Захисту Вітчизни Твердохліб М.І. продемонстрував  відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги травмованим і потерпілим.
  6. Організовано конкурс малюнків «Дзвони Чорнобиля» для виставки дитячої творчості в ЗОШ № 17, а також екологічна стінгазета учнями 8-11 класів.
  7. Завідувач бібліотекою Цимбалюк Л. В. оформила  виставку методичної літератури з питань основ безпеки життєдіяльності в читальному залі.
  8. Вчитель з основ здоров'я Спасюк О. І. організував перегляд та обговорення відеоматеріалів, відеофільмів про надзвичайні ситуації та правила поведінки при них.
  9.  Спеціаліст з охорони праці, Кушнір Я.П., провела інструктажі з питань пожежної безпеки з персоналом.

27.04.2017 р. відбулася зустріч учнів 5-7 класів  з рятувальниками державного пожежно-рятувального загону № 2 пожежно-рятувальної частини № 5. Очолює ДПРЗ № 2 командир відділення, прапорщик служби Цивільного захисту Остапович Ігор Вікторович.  Сержант, старший пожежний Нижник Костянтин Леонтійович та командир відділення, прапорщик служби ЦЗ Закрижевський Олександр Васильович провели роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді, а також показали будову пожежної машини.

Переглядів: 287 | Додав: spasiuk | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

26 квітня в НВК №13 відбулась творча зустріч з автором дитячої книги «Лицар Сірожка та залізна корова», кам’янчанином Сергієм Боднарем.

Учні 4-х класів з захопленням спілкувались з автором, висловлювали свої враження про прочитану книгу, дискутували, ділилися своїми мріями, задавали письменнику безліч запитань.

Автор був здивований творчим доробком учнів. Школярі подарували малюнки, які, за словами Сергія Боднаря, будуть використані в його майбутній книзі.

Зустріч завершилась пісенним вернісажем.

Організатори заходу впевнені, що такі зустрічі формують світогляд учнів, прививають любов до рідного міста, краю, виховують майбутніх патріотів країни.

Захід провела бібліотекар НВК №13 Цимбалюк Л.В.

Переглядів: 355 | Додав: spasiuk | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

З нагоди 31 річниці аварії на ЧАЕС 27.04.2017р. годину спілкування з учнями 5-Б класу (класний керівник Миськова Л.А.) провів полковник запасу Кузьма Сергій Анатолійович - учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Діти з нетерпінням чекали і разом з класним керівником готувались до зустрічі. Затамувавши подих, вони слухали розповідь ліквідатора, задавали йому запитання, розглядали фотоматеріали. А учні Хоптій Дмитро, Іванов Святослав та Курчак Андрій прочитали власні вірші присвячені трагедії.

Переглядів: 374 | Додав: spasiuk | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)