Середа, 11.12.2019, 05:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть сайт нашої школи:
Всього відповідей: 242
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мій сайт
Головна » 2016 » Травень » 27

Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу (наказ МОН України від 14.07.2015р. №762 п.2)

Витяг з Протоколу №9 педагогічної ради НВК№13 від 27.05.2016 року

Перевести  29 учнів 1-А класу до 2-А класу у складі:

  1. Бондарецького  Давида Віталійовича

  2. Васютіну Аліну Сергіївну

  3. Варфоломєєву Катерину Валеріївну

  4. Гаращук Анну Романівну

  5. Гаврилюк Ростислава Андрійовича

  6. Герасимюк Іллю Олександровича

  7. Дякіну Вероніку Максимівну

  8. Камінського Дмитра Михайловича

  9. Климишину Емму Максимівну

  10. Коваля Богдана Сергійовича

  11. Корнєєва Андря Андрійовича

  12. Колодезного Максима Васильовича

  13. Короташ Дарину Анатоліївну

  14. Кушніра Владислава Андрійовича

  15. Ланюху Камілу Крістіну Томашівну

  16. Макарова Макара Сергійовича

  17. Маринюк Поліну Валеріївну

  18. Мельника Владислава Сергійовича

  19. Новікова Костянтина Олександровича

  20. Паршенко Давида Ігоровича

  21. Погуранського  Івана Івановича

  22. Роїк Олександру Віталіївну

  23. Риндіна Даніїла Олександровича

  24. Стандрійчук Дмитра Олександровича

  25. Соколовську  Крістіну Олександрівну

  26. Тиж Дарію Романівну

  27. Худик Артьома Валентиновича

  28. Чень Анну Романівну

  29. Шелест Аделіну Сергіївну

 

Перевести  29 учнів 1-Б класу до 2-Б класу у складі:

  1. Білоус Дарію Олександрівну

  2. Блажея Рената Леонідовича

  3. Блауту Софію Максимівну

  4. Борткову Марину Володимирівну

  5. Величка Владислава Володимировича

  6. Веселовського Ярослава Віталійовича

  7. Гаймера  Богдана Вадимовича

  8. Гамора Олександра Васильовича

  9. Глібіщука Владислава Валерійовича

  10. Гляс Вікторію Романівну

  11. Григор’єва Єгора Дмитровича

  12. Желіховського Івана Вікторовича

  13. Катушинську Єву Сергіївну

  14. Корнєєва Арсена Андрійовича

  15. Лук’янова Івана Олеговича

  16. Нагорну Богдану Ігорівну

  17. Мадеру Іллю Дмитровича

  18. Олійник Марію Володимирівну

  19. Пухеляка  Якова Вадимовича

  20. Ращик Евеліну Едуардівну

  21. Ринду Марту Олександрівну

  22. Слободян Анну Сергіївну

  23. Тимчук Каріну Віталіївну

  24. Ткачука Владислава Віталійовича

  25. Федорчука Дмитра Володимировича

  26. Чікуріна Ярослава Андрійовича

  27. Чорну Анастасію Іванівну

  28. Шевчук Дарину Андріївну

  29. Шутяк Валерію Олегівну

 

Перевести  22 учні 1-В класу до 2-В класу у складі:

  1. Архіпову Юлію В’ячеславівну

  2. Борейка Володимира Антоновича

  3. Горченко Софію Радіславівну

  4. Головатюка Максима Анатолійовича

  5. Гнап Маріанну Костянтинівну

  6. Гнідка Дмитра Сергійовича

  7. Ільченка Олександра Сергійовича

  8. Загалевича Костянтина Миколайовича

  9.  Крондау Катерину Андріївну

  10.  Ковбу Назарія Руслановича

  11.  Лойченка Давида Івановича

  12.  Літинську Марію Олегівну

  13.  Марценюка Іллю Ігоровича

  14.  Мак Анастасію Олександрівну

  15.  Партіна Максима Михайловича

  16.  Петрушину Марію Павлівну

  17.  Станіславського Владислава Вадимовича

  18.  Сисака Давида Андрійовича

  19.  Савіцького Івана Миколайовича

  20.  Савіцького Василя Миколайовича

  21.  Шавардак Дарію Петрівну

  22. Шулегу Юрія Михайловича

 

Перевести  26 учнів 1-Г класу до 2-Г класу у складі:

  1. Богач Олександру Олегівну

  2. Варданян Дар’ю Олександрівну

  3. Вершигору Даніла Олександровича

  4. Вишневського Владичлава Сергійовича

  5. Гаврилюк Олену Сергіїну

  6. Гропу Анну Валеріївну

  7. Довгопола Єгора Сергійовича

  8. Думанчук Єву Романівну

  9. Заболотниого Даніїла Олександровича

  10. Карплюка Тимофія Миколайовича

  11. Кирилова Костянтина Володимировича

  12. Машталера Юрія Андрійовича

  13. Машталера Всеволода Андрійовича

  14. Мосійчука Владислава Костянтиновича

  15. Нефедова Олександра Артемовича

  16. Осадчу Катерину Артурівну

  17. Савчука Олександра Ігоровича

  18. Савчука Тимофія Дмитровича

  19. Сторожук Надію Віталіївну

  20. Романюк Алію Атілаївну

  21. Романова Віктора Руслановича

  22. Чайчука  Влада Володимировича

  23. Чолінського Віталія-Мар’яна Сергійовича

  24. Шабагу Ренату Денисівну

  25. Якимець Евеліну Ігорівну

  26. Якименко Кіру Олегівну

 

Перевести  30 учнів 2-А класу до 3-А класу у складі:

  1. Бандуру Артема Андрійовича

  2. Бачинську Єлизавету Сергіївну

  3. Білоконя Романа Олександровича

  4. Боднаря Дмитра Андрійовича

  5. Галіцького миколу Руслановича

  6. Гризлова Олександра Віталійовича

  7. Гринчак Катерину Олександрівну

  8. Задорожного Олександра Івановича

  9. Зверхановського Владислава Станіславовича

  10. Коваль Софію Олегівну

  11. Козачук Анну Іванівну

  12. Кокощук Катерину Русланівну

  13. Колмакову Єлизавету Володимирівну

  14. Кронду Ольгу Вадимівну

  15. Куріліна Юрія Юрійовича

  16. Мандзюк Софію Тарасівну

  17. Мельник Марію Ігорівну

  18. Мельника Олександра Олександровича

  19. Мізун Домініку Олегівну

  20. Москаль Ірину Юріївну

  21. Нагоряна Максима Геннадійовича

  22. Новак Дарію Юріївну

  23. Рибака Олега Володимировича

  24. Семенову Злату Петрівну

  25. Солодку Віру Сергіївну

  26. Суржикову Катерину Олегівну

  27. Танасова Максима Валентиновича

  28. Теплу Кіру Борисівну

  29. Федорук Вікторію Андріївну

  30. Шарук Катерину Сергіївну

Перевести  25 учнів 2-Б класу до 3-Б класу у складі:

  1. Борейка Артема Романовича

  2. Бровкіна Богдана Володимировича

  3. Войчука Марка Віталійовича

  4. Дячок Ангеліну Сергіївну

  5. Задорожну Вероніку Олександрівну

  6. Зарицьку Софію Олександрівну

  7. Каліновича Володимира Володимировича

  8. Карпову Владиславу Валентинівну

  9. Касаткіна Віталія Віталійовича

  10. Кінцака Михайла Анатолійовича

  11. Лопушанського Дмитра Вадимовича

  12. Мацуцу Анастасію Ігорівну

  13. Михайлик Вікторію Артурівну

  14. Москальчук Вероніку Сергіївну

  15. Нечипоренка Іллю Павловича

  16. Павлюк Дарію Олегівну

  17. Сивака Костянтина Олеговича

  18. Стецива Даніїла Віталійовича

  19. Стругевич Каріну Юріївну

  20. Ташпулатову Фатіму Бахтійорівну

  21. Харкову Анастасію Віталіївну

  22. Хауляка Владислава Миколайовича

  23. Чернову Катерину Сергіївну

  24. Шафєєву Каріну Олександрівну

  25. Якименко Ольгу Євгенівну

 

Перевести  27 учнів 2-В класу до 3-В класу у складі:

  1. Бабій Олександру Дмитрівну

  2. Бондаренко Богдану Андріївну

  3. Бондарчук Марію Сергіївну

  4. Борщевську Анну Віталіївну

  5. Борщевського Андрія Віталійовича

  6. Бульбу Дмитра Тарасовича

  7. Вавричену Віолету Русланівну

  8. Вилку Максима Володимировича

  9. Граб’юк Діану Іванівну

  10. Дрозду Артема Павловича

  11. Кирилюка Назарія Віталійовича

  12. Кобзу Даніїла Олеговича

  13. Королькову Аріну Дмитрівну

  14. Кравцовуа Івана Дмитровича

  15. Кричковську Катерину Ігорівну

  16. Кукурудзу Дениса Олександровича

  17. Маланчука Володимира Сергійовича

  18. Мельника Олександра Миколайовича

  19. Мельничук Софію Віталіївну

  20. Назарок Анастасію Андріївну

  21. Ревуцького Тимура Олеговича

  22. Сегодня Андрія Віталійовича

  23. Станкевич Анастасію Віталіївну

  24. Тулупова Максима Дмитровича

  25. Фортуну Марка Богдановича

  26. Цвєткову Елеонору Олегівну

  27. Шуханову Аріну Андріївну

 

Перевести  28 учнів 3-А класу до 4-А класу у складі:

  1. Андруховського Максима Ігоровича

  2. Бабінчука Івана Олександровича

  3. Бис Дмитра Ігоровича

  4. Білоус Анастасію Олександрівну

  5. Бойчун Єлизавету Віталіївну

  6. Вільчанського Віталія Олександровича

  7. Вролодковського Олександра Максимовича

  8. Гаймера Ростислава Вадимовича

  9. Герій  Гафію Ігорівну

  10. Горбову Анастасію Леонідівну

  11. Ганюк Іллю Миколайовича

  12. Джурляка Дмитра Вікторовича

  13. Дрозду Владислава Руслановича

  14. Дубину Тимофія Олеговича

  15. Жогіну Валерію Віталіївну

  16. Зеленьнко Віру Євгенівну

  17. Коротюк Діану Романівну

  18. Кошинського Івана Івановича

  19. Кржемінську Діану Русланівну

  20. Лящук Іллю Івановича

  21. Мазур Діану Валеріївну

  22. Мельник Давида Борисовича

  23. Мельник Олександра Юрійовича

  24. Нестеровського Дмитра Олександровича

  25. Пекарська Анну Індріївну

  26. Самардак Валерію Миколаївну

  27. Сегодня Давида Віталійовича

  28. Швець Зоряну Дмитрівну.

 

Перевести  21 учнів 3-Б класу до 4-Б класу у складі:

  1. Білик Дарину Олегівну

  2. Близнюк Богдану Олегівну

  3. Глібічука Андрія Степановича

  4. Драгомерецьку Олександру Володимирівну

  5. Ільченка Дмитра Сергійовича

  6. Ковальова Георгія Євгеновича

  7. Кирилова Олега Володимировича

  8. Кубряка Назара Валентиновича

  9. Навроцьку Марію Олександрівну

  10. Погребецького Давида Олександровича

  11. Пушкаря Максима Олександровича

  12. Ратовського Рената Руслановича

  13. Слободян Діану Володимирівну

  14. Станкевича Владислава Віталійовича

  15. Табенську Ксенію Сергіївну

  16. Тижа Павла Романовича

  17. Шевельова Артема Юрійовича

  18. Щегельську анастасію Олександрівну

  19. Шевчук Вікторію Владиславівну

  20. Яворську Марію Олександрівну

  21. Ящишена Іллю Анатолійовича

 

Перевести 28 учнів 3-В класу до 4-В класу у складі:

  1. Агапієва Дениса Руслановича

  2. Адаменка Павла Станиславовича

  3. Безкидевича Андрія Юрійовича

  4. Блащук Дарію Вікторівну

  5. Болдижар Марію Олександрівну

  6. Гаврилюк Юлію Сергіїну

  7. Галицьку Ангеліну Богданівну

  8. Гловацького Максима Васильовича

  9. Гладкого Олега Вадимовича

  10. Головату Валерію Анатоліївну

  11. Горішого Матвія Юрійовича

  12. Зайченко Богдану Миколаївну

  13. Іщенко Вікторію Валеріївну

  14. Кубряк Вікторію Сергіївну

  15. Маркову Лілію Сергіївну

  16. Машталер Ірину Олександрівну

  17. Мамай Дарію Русланівну

  18. Міщенко Анастасію Сергіївну

  19. Овчарук Ліну Олександрівну

  20. Олійник Інну Олегівну

  21. Присяжнюк Ростислава Сергійовича

  22. Пшенишнюк Тетяну Степанівнк

  23. Сисак Дарію Олегівну

  24.  Стасьо Івана Анатолійовича

  25. Стаховича Едуарда Віталійовича

  26. Хом’юка Артема Романовича

  27. Якубчика Павла Болеславовича

  28. Ярему Ємму Володимирівну

 

Перевести 25 учнів 4-А класу до 5-А класу у складі:

1. Антонюка Володимира Вікторовича

2. Артьомова Володимира Володимировича

3. Биковську Софію Петрівну

4. Біньковського Нікіту Олександровича

5. Бойчуна Едуарда Віталійовича

6. Бугеру Владислава Романовича

7. Бульбу Давида Тарасовича

8. Вавричена Кирила Руслановича

9. Герія Володимира Ігоровича

10. Дорошенко Юлію Сергіївну

11. Дроф'як Валерію Валеріївну

12. Комарницького Вадима Сергійовича

13. Коношенка Олексія Руслановича

14. Косташ Дарію Романівну

15. Кронду Артема Андрійовича

16. Крук Софію Дмитрівну

17. Кулько Валерію Ігорівну

18. Павленко Марію Ігорівну

19. Поляниченко Анастасію Сергіївну

20. Продан Катерину Олександрівну

21. Семенишену Олександру Ігорівну

22. Стандрійчук Альону Олександрівну

23. Танасова Владислава Валентиновича

24. Чікова максима Сергійовича

25. Юркоу Марію Русланівну

 

Перевести  23 учні 4-Б класу до 5-Б класу у складі:

           1. Бабка Ярослава Віталійовича

           2. Бакицького Тимофія Дмитровича

           3. Борткова Назара Володимировича

           4. Вальчука Іллю Васильовича

           5. Гарника Данила Ільіча

           6.  Герасименко Артура Олеговича

           7. Дзізінську Марію Олександрівну

           8. Жеребцова Данила Євгеновича

           9. Заїку Дмитра Сергійовича

           10. Іванова Св’ятослава Олександровича

           11. Капляра Ярослава Юрійовича

           12. Комарову Валерію Ярослаівіну

           13  Ковальчук Іванну Андріївну

           14. Курчака Андрія Олекандровича

           15. Марценюк Діану  Василівну

           16. Парижана Артема  Еостянтиновича

           17. Польового Назара Олександровича

           18. Присяжнюка  Владислава Петровича

           19. Савенко Катерину Олегівну

           20. Софранкова Олега Володимировича

           21. Сисак Олександру Олександрівну

           22. Хвостача Дмира Володимировича

           23. Хоптія Дмитра Олеговича

            

Перевести  19 учнів  4-В класу до 5-В класу у складі:

  1. Бас Юлію Миколаївну

  2. Білик Катерину Вікторівну

  3. Болдижара Олександра Олександровича

  4. Гончарову Катерину Вадимівну

  5. Іваніцького Вадима Сергійовича

  6. Капріяна Олексія Юрійовича

  7. Колмакову Юлію Юріївну

  8. Кричковського Іллю Ігоровича

  9. Крупіну Ксенію Андріївну

  10. Кузя Ярослава Андрійовича

  11.  Кушніра Максима Сергійовича

  12.  Нагорну Іванну Сергіївну

  13. Погуранську Богдану Івнівну

  14. Сав’як Катерину Ростиславівну

  15. Слободяна Всеволода Сергійовича

  16. Соколовського Максима Віталійовича

  17. Ташпулатова Сергія Бахтійоровича

  18. Твердуна Ярослав Олексійовича

  19.  Ящишена Антона Антоновича

 

Перевести  18 учнів 5-А класу до 6-А класу у складі:

  1. Богуцького Максима Сергійовича

  2. Войцехівського Ярослава Ярославовича

  3. Гарбузовського Артема Павловича

  4. Геля Владислава Валерійовича

  5. Гутаревича Іоанна Валодимировича

  6. Зеленько Марію Евгенівну

  7. Коваль Анастасію Сергіївну

  8. Конделевьску Анну Артурівну

  9. Мазура Дениса Валерійоича

  10. Мосійчук Аліну Костянтинівну

  11. Мельник Діану Олегівну

  12. Руснак Анастасію Володимирівну

  13. Семенюк Дарію Анатоліївну

  14. Пекарського Даніїла Андрійовича

  15. Фалінську Катерину Юріївну

  16. Швайко Світлану Валентинівну

  17. Шуварську Злату Вікторівну

  18. Янчинецького Дем’яна Олеговича

 

Перевести  29 учнів 5-Б класу до 6-Б класу у складі:

  1. Басістого Максима Віталійовича

  2. Дубовик Валерію Сергіївну

  3. Завадського Нікіту Андрійовича

  4. Іванова Кіріла Вадимовича

  5. Карпова Тараса Сергійовича

  6. Кобзу Миколу Олеговича

  7. Кушнірову Анастасію Валентинівну

  8. Лилака Владислава Андрійовича

  9. Марценюк  Анну Вадимівну

  10. Медика Даніла  Володимировича

  11. Мокринчука Максима Олексійовича

  12. Олійник Іванну Володимирівну

  13. Пазинюк Олександру Андріївну

  14. Пасічко Олександру Віталіївну

  15. Пономаренка Дмитра Геннадійовича

  16. Рибчук Дар’ю Андріївну

  17. Пономаренка Степана Сергійовича

  18. Сальникова  Максима Валерійовича

  19. Сорокатого Максима Віталійовича

  20. Стахович Евеліну  Віталіївну

  21. Сураєва Захара Олександровича

  22. Сьомика Владислава Вікторовича

  23. Тарасюк Анастасію Олександрівну

  24. Твердохліб Вікторію Олександрівну

  25. Тимчук Марію Дмитрівну

  26. Ухіну Варвару Сергіївну

  27. Фошину Маргариту Сергіївну

  28. Чміль Дмитра Болеславовича

  29. Якубчик Юстину Болеславівну.

 

Перевести  28 учнів 6-А класу до 7-А класу у складі:

  1. Батушанського Дмитра Сергійовича

  2. Білінську Діану Романівну

  3. Винагородську Анастасію Миколаївну

  4. Ворович Валерію Михайлівну

  5. Гасюка Дмитра Сергійовича

  6. Голубєва Олександру  Олександрівну

  7. Горбатюк  Олександру Юріївну

  8. Городецького  Артема В’ячеславовича

  9. Гриська Артема Володимировича

  10. Дитка  Анатолія Анатолійовича

  11. Дрозду  Руслану Руславівну

  12. Іщенко Максима Ярославовича

  13. Короташ Марію Анатоліївну

  14. Куриш Анастасію Віталіївну

  15. Куріліну  Яну Юріївну

  16. Луценко Маріанну Андріївну

  17. Мошонко Ростислав Андрійович

  18. Пшенишнюк Вікторію Одександрівну

  19. Рубановську Юлію Анатоліївну Юлія

  20. Стандрійчука Андрія Олександровича

  21. Тищука  Іллю Віталійовича

  22. Чернуху  Олександру Олегівну

  23. Чікову  Діану Сергіївну

  24. Чуравіну  Каріну Віталіївну

  25. Шиленкову Вікторію Андріївну

  26. Шмігель Ельвіру Богданівну

  27. Шутяк Анатолія Павловича

  28. Щербаня  Олександра Володимировича

 

Перевести 23 учні 6-Б до 7-Б класу у складі:

  1. Бевзу Максима Сергійовича

  2. Балабан Софію Костянтинівну

  3. Безкедевич Каріну  Юріївну

  4. Бурковського Олександра  Олександровича

  5. Ватральську Катерину Віталївну

  6. Войтишена Андрія Анатолійовича

  7. Винагородського Матвія Володимировича

  8. Ганик Ольгу Василівну

  9. Гогенко АлінуІванівну

  10. Гогенко Анастасію Івагівну

  11. Горохолінську Анастасію Василівну

  12. Дьомінову Анастасію Олександрівну

  13. Данчук Діану Дмитрівну

  14. Іваська Максима Валентиноича

  15. Кирилову Вікторію Ігорівну

  16. Кунцевича Романа Олександроича

  17. Ніколаєва Володимира Сергійовича

  18. Орищишену Анну Олексіївну

  19. Подгурну Діану Сергіївну

  20. Пюро Вікторію Віталіївну

  21. Ращик Софію Едуардівну

  22. Слободяна  Олега Сергійовича

  23. Черкавського Бориса Віталійовича

 

Перевести 28 учнів 7-А до 8-А класу у складі:

  1. Бакушину Марину Анатиліївну

  2. Басісту Вікторію Віталіївну

  3. Бульбу Нікіту Тарасовича

  4. Васильчука Олександра Віктлоровича

  5. Войцехівську Діану Ігорівну

  6. Гутаревич Вероніку Володимирівну

  7. Гутаревича Дмитра Юрійовича

  8. Діянчука Юрія Андрійовича

  9.  Ільницького Максима Володимировича

  10. Катанова Дмитра Костянтиновича

  11. Коваль Тетяну Андріївну

  12. Ларкіну Ольгу Романівну

  13. Ліпського Мижайла Віктороича

  14. Марчука Володимира Дмитровича

  15.  Михайлову Олександру Валеріївну

  16.  Оленич Олександру Олегівну

  17.  Партіна Олександра Миколайовича

  18.  Повержук Ірину Вадимівну

  19.  Полюховича Дмитра Володимировича

  20.  Пукас Дениса Олеговича

  21.  Пічкур Анастасію Сергіївну

  22.  Радюка Максима Олександровича

  23.  Ребрика Максима Сергійовича

  24.  Уриш Вікторію Дмитрівну

  25.  Цимбалюк Крістіну Мирославівну

  26.  Шелест Регіну Сергіївну

  27.  Якубовського Дениса Миколайовича

  28. Фалінську Мар’яну Юріївну

 

Перевести 23 учні 7-Б до 8-Б класу у складі:

  1. Богачик Ольгу Русланівну

  2. Буру Анну Дмитрівну

  3. Буру Вероніку Дмирівну

  4. Базюк Олександру Олександрівну

  5. Бойцова Івана Миколайовича

  6. Вішнєвського Данієля Рафаловича

  7. Григор’єву Владиславу Андріївну

  8. Іваська Владислава Валентиновича

  9. Казанцева Дмира Георгійовича

  10. Колесник Софію Олександрівну

  11. Комарову Надію Володимирівну

  12.  Кравця Нікіту Дмитровича

  13.  Кульчицьку Катерину Владиславівну

  14.  Ковальчука Іллю Андрійовича

  15.  Лискун Агату Олегівну

  16.  Лісову Дарію Євгенівну

  17.  Ляміна Максима Владиславовича

  18.  Міценка Богдана Сергійовича

  19.  Пряморукову Софію Ігорівну

  20.  Павленко Юрія Олеговича

  21.  Паримську Ганну Юхимівну

  22.  Чорнопиську Юлію  Вадимівну

  23.  Хетвера Дениса Свеновича

 

Перевести 23 учні 8-А до 9-А класу у складі:

  1. Антонюк Анастасію Вікиорівну

  2. Бербегу В’ячеслава Віталійовича

  3. Бичкова Валентина Ігоровича

  4. Білика Бориса Вікторовича

  5. Головатюка  Іллю Олеговича

  6. Головатюка Костянтина Сергійовича

  7. Іщенко Анастасію Валеріївну

  8. Клим Юлію Володимирівну

  9. Корнєєва Максима Андрійовича

  10.  Костишена Марка Ігоровича

  11. Кульчак Анастасію Вікторівну

  12. Куріліну Анастасію Юріївну

  13. Кучерявого Ігоря В’ячеславовича

  14. Олексенка Олега  Олексійовича

  15. Пархоменко Алісу  Олександрівну

  16. Пивоварчука Артема  Андрійовича

  17. Риндіну Богдану  Олександрівну

  18.  Романюк Алісу Юріївну

  19.  Стандрійчука Іллю Олександровича

  20.  Фастійчука Давид Павловича

  21.  Федорова  Дмитра  Васильовича

  22.  Чайковську Валерію Миколаївну

  23.  Шуварську Христину Іванівну

 

Перевести 23 учні 8-Б до 9-Б класу у складі:

  1. Андреєву Єву Олексіївну

  2. Гогенко Анюту Іванівну

  3. Євчук Надію Юріївну

  4. Івасько Адріану Валентинівну

  5. Ісаєва Дениса Романовича

  6. Капляр Вікторію Юріївну

  7. Капущака Едуарда Леонідовича

  8. Коломий Вероніку Андріївну

  9. Коломий Владислава Андрійовича

  10. Лаврентюка  Богдана Олександровича

  11. Мартиновича Владислава Юрійовича

  12. Мельника  Вадима Руслановича

  13. Остапову Аміну Вадимівну

  14. Пилипчук Анастасію Вікторівну

  15. Плінського  Максима Олександровича

  16. Подгурного Давіда  Сергіцовича

  17. Сірого Ярослава Івановича

  18. Солодовнікову Анну Ігорівну

  19. Стрільчук Ліану Вікторівну

  20. Сураєва Даніїла Олександровиса

  21. Хвостача Олександра Володимировича

  22. Чікуріну Крістіну Андріївну

  23. Шкадіна Владислава Костянтиновича

 

Перевести 22 учні 10 до 11 класу у складі:

  1. Березовського Богдана Миколайовича

  2. Борщевського Романа Віталійовича

  3. Вільчанську Вікторію Олександрівну

  4. Ганзюк Вікторію Олегівну

  5. Гординчука Максима Володимировича

  6. Демиденко Еліну Віталіївну

  7. Дзізінську Ірину Сергіївну

  8. Євчука Віталія Юрійовича

  9. Заколяпіна Дмитра Андрійовича

  10. Іормонайнена Павла Євгеновича

  11. Куріліну Юлію Юріївну

  12. Мужилівського Дмитра Валерійовича

  13. Олійника Романа Володимировича

  14. Русанова Олександра Віталійовича

  15. Снігур Олександру Михайлівну

  16. Соломка Андрія Ярославовича

  17. Стругевич Діану Юріївну

  18. Цвіляка Юрія Ігоровича

  19. Чемишок Яну Володимирівну

  20. Чолінську Юлію Ярославівну

  21. Чепурняк Анастасію Олександрівну

  22. Волощук Дарію Володимирівну

 

Голова педагогічної ради                                               І.В. Охота

Секретар педагогічної ради                                            О.О.Ращик

 

 

 

Переглядів: 118 | Додав: spasiuk | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2019