П`ятниця, 26.04.2024, 19:02
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 14

06.04.2016 року в ресторані «Версаль» відбувся конкурс краси і грації «Шкільний вальс – 2016», в якому взяли участь 225 старшокласників 17 загальноосвітніх  та 1 позашкільного навчального закладів міста.

Конкурсанти змагались у 3-х номінаціях: велика група, мала група і танцювальна пара.

Учасників конкурсу-свята привітали секретар міської ради Дмитро Васильянов, Світлана Старченко, начальник управління освіти і науки, депутат міської ради.

Танцювальний колектив НВК №13 "Експромт" із номером "Дочекайся" (керівник Кіценька О.О.) посів ІІ місце в номінації "Мала група"

Нагородження учасників «Шкільного вальсу – 2016» грамотами управління освіти і науки провели Дмитро Васильянов і Світлана Старченко.

Переглядів: 433 | Додав: spasiuk | Дата: 14.04.2016 | Коментарі (0)

12 квітня 2016 року в рамках заходів до Всесвітнього дня здоров’я, за ініціативи міської Ради школярів «Нова Генерація Лідерів» та за підтримки управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради відбулося спортивно-масове свято «Спортивна дитина – здорова країна!».

Відкрив змагання Дмитро Сергійович Васильянов, секретар міської ради. Він передав вітання від міського голови Михайла Сімашкевича та підкреслив, що міська рада завжди підтримує активну молодь, її бажання бути здоровими, спортивними, креативними і побажав перемоги.

Захід складався з п’яти естафет: «Біг у парах», «Снайпери», «Пробігання під скакалкою, що обертається», «Швидкі шаровари» та «Козацькі забави». Між естафетами свої виступи учасникам свята дарували гуртківці ЦДЮТ.

Завершилось спортивно-масове свято флешмобом «Спортивна дитина – здорова країна!». Ульяна Ковальчук, голова комісії з питань преси та інформації ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів»

Переглядів: 271 | Додав: spasiuk | Дата: 14.04.2016 | Коментарі (0)

11 квітня 2016 року у НВК № 13 в рамках реалізації проекту учнівського самоврядування «Рушники ви мої, рушники» був проведений цікавий захід для учнів 6-8 класів, на який була запрошена Блащук  Людмила Сергіївна, подільська майстриня, що нещодавно Указом Президента України удостоєна великого звання «заслуженого майстра народної творчості України».

Блащук Людмила Сергіївна розповіла учня про перлину народного мистецтва – українську вишивку та ознайомила учнів з частиною своїх робіт.

Викладач музичної школи, Бачинський Дмитро Петрович запросив учнів у подорож стежиною історії та зачарував присутніх співом та грою на бандурі – унікальному народному інструменті.

У нашій школі часто відбуваються заходи, які сприяють вихованню в учнів пошани до українських традицій, історії нашого народу, до людей праці; формують в учнів патріотичні почуття та допомагають у виборі майбутньої професії.

Переглядів: 448 | Додав: spasiuk | Дата: 14.04.2016 | Коментарі (0)