Четвер, 28.03.2024, 12:02
«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 30

26-27 листопада 2013 року відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014», мета якого виявлення і підтримка творчого потенціалу педагогів, підвищення рівня їх професійної компетентності та популяризація педагогічних досягнень. У цьому році конкурс проходив у номінаціях: «географія», «світова література», «початкові класи», «трудове навчання» і «директор школи». Бажання взяти участь у конкурсі виявили 21 педагог, до очного етапу журі допустило 17. Саме вони пройшли такі конкурсні випробування, як самопрезентація, комп’ютерне тестування з фахової майстерності, презентація педагогічного досвіду, майстер-клас. Найкращі були допущені до конкурсного уроку.
За рішенням фахового журі, в яке входили працівники управління освіти і науки, методисти науково-методичного центру, директори шкіл, вчителі – керівники міських методичних об’єднань вказаних предметів, викладачі КПНУ імені Івана Огієнка, переможцями міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» стали:
- Мироненко Олена Григорівна, вчитель світової літератури міського ліцею;
- Мисько Тетяна Орестівна, вчитель географії НВК№17;
- Задорожна Руслана Борисівна, вчитель трудового навчання СЗОШ№5;
- Михайлова Ірина Валентинівна, вчитель початкових класів СЗОШ№14;
- Ткачук Борис Миколайович, директор НВК№17.
Лауреатами:
- Дубінська Наталія Вікторівна, вчитель світової літератури ЗОШ№11;
- Ракоча Ірина Василівна, вчитель географії НВК№8;
- Заікіна Ольга Олександрівна, вчитель трудового навчання гімназії;
- Божко Анжеліна Іпатіївна, вчитель початкових класів СЗОШ№5.
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені учасники конкурсу:
- Суржикова Оксана Василівна, вчитель географії НВК№13;
- Яцишин Олександр Володимирович, вчитель трудового навчання ЗОШ№10;
- Никитенко Вікторія Євгенівна, вчитель початкових класів НВК№8.
Начальник управління освіти і науки Старченко Світлана Володимирівна привітала всіх учасників конкурсу, вручила переможцям, лауреатам та учасникам дипломи і сертифікати на суму 1000, 500 та 300 грн. Від імені міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка усі учасники отримали запрошення в кінотеатр "Сінема", а від Володимира Володимировича – ще й солодкі подарунки.

(Більше фото в фотоальбомі)

Переглядів: 768 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 30.11.2013 | Коментарі (0)

28.11.13 року в НВК №13 відбулась посвята учнів 2-Б класу (класний керівник Жуковська О.А.) у Подолянчики. Участь у посвяті брали також батьки, які поставили невеличку сценку, яка досить сильно сподобалась учням. Діти співали, розказували вірші, танцювали. Своїм виступом всіх порадували студенти-практиканти музичного факультету КПНУ.

(Більше фото в фотоальбомі)

Переглядів: 413 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 30.11.2013 | Коментарі (0)

25.11.13 року в НВК №13 відбулась посвята учнів 2-А класу (класний керівник Іщенко В.В., вихователь Гжебовська С.В.) у Подолянчики. Діти підготували багато віршів, пісень, виконали танок та подолали цілий ряд перешкод на своєму шляху. По завершенню свята учні вручили адміністрації школи смачний коровай.

(Більше фото у фотоальбомі)

Переглядів: 416 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 30.11.2013 | Коментарі (0)

21 листопада 2013 року на базі НВК №13 проведено міський проблемний  семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Методичний кейс шкільного бібліотекаря» за участю управління освіти і науки та шкільних бібліотекарів міста.

Відкрила семінар і націлила учасників на плідну роботу завідуюча НМЦ управління освіти і науки Слободян В.М.

Головний акцент роботи учасників семінару було зосереджено на проблемах методичної роботи шкільного бібліотекаря, проблемах комплектування фондів, використання ІКТ, мережі Інтернет  у роботі бібліотеки. Розв’язувалось головне завдання бібліотеки – зацікавити, здивувати читача, розбудити фантазію, викликати бажання звертатися до книги, інтелектуального спілкування, самоосвіти, розвивати пізнавальні інтереси учнів, виховувати особистість, гармонійно розвинену, високоерудовану, висококультурну.

З доповіддю виступила провідний бібліотекар Цимбалюк Л.В., яка дослідила проблеми  шкільної бібліотеки і  визначила  можливі шляхи подолання їх.

Учасникам семінару було запропоновано фрагмент  відкритого заходу   - телепередачі «Стосується кожного» на тему :  «Книга вчить любити і добро творити»  з учнями 1,5 класів (бібліотекар Цимбалюк Л.В., класні  керівники Сероветник А.Г., Кушнір Я.П.)

Переглядів: 448 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 30.11.2013 | Коментарі (0)