П`ятниця, 19.04.2024, 07:48
«  Жовтень 2013  »

Головна » 2013 » Жовтень » 21

Вітаємо переможців шкільного конкурсу читців!!!

І місце – Курчак А., 2-б

ІІ місце – Сав’як К., 2-в

ІІІ місце – Гальцька А., 1-в

І місце – Твердун Н., 7-б

ІІ місце – Гутаревич В., 5-а

ІІІ місце – Сав’як М., 6-а

На міському конкурсі читців Твердун Н. отримала І місце, а Гутаревич В. – ІІІ місце.

Переглядів: 393 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 21.10.2013 | Коментарі (0)

19 жовтня 2013 року до НВК №13 в гості завітав дитячий полонійський театр «Діалог», який діє при Вінницькій культурно-промвітницькій спілці поляків.

Юні аматори показали виставу «Два королівства»

Щирими оплесками Вітали учні НВК №13 блискучу гру юних акторів, які виявили чудове знання польської мови.

Переглядів: 373 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 21.10.2013 | Коментарі (0)

Відповідно до наказу Управління освіти і науки №242 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах» з 14 по 18 жовтня у НВК №13 проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

В рамках тижня було проведено ряд змістовних заходів, метою яких було зміцнення знань учнів з питань основ безпеки життєдіяльності.

Серед усіх заходів найбільше сподобалась учням зустріч з фахівцем з планування та контролю ДПРЗ-2 (державного пожежно-рятувального загону) ДСНС (державної служби надзвичайних ситуацій) України в Хмельницькій області капітаном служби цивільного захисту Шиманським Вадимом Олександровичем, який детально розповів учням про безпеку життєдіяльності, провів відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої медичної допомоги травмованим і потерпілим.

Найбільш охоче серед учнів могли приміряти на себе форму рятівника і сфотографуватись на згадку з представником мужньої професії.

Також незабутні враження залишила учням школи екскурсія в ДПРЗ-2, де учні могли познайомитись з людьми, професія яких – рятівник.

Переглядів: 526 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 21.10.2013 | Коментарі (0)

12 жовтня 2013 року учнівський та педагогічний колективи взяли участь у міському зборі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Честь школи у складі рою "Лицарі Поділля" захищали:

учні 8-А класу - Заколяпін Дмитро, Мужилівський Дмитро, Русанов Олександр;

учні 8-б класу - Зверхановська Анастасія, Конєвцева Ніна;

учні 9-а класу - Стецюк Давид;

учні 9-б класу - Захаров Денис, Каменський Владислав.

Ройовий -  Захаров Денис.

До змагань учнів готували педагоги: керівник гуртка "Зірниця" Твердохліб Михайло Іванович, вчитель правознавства Спасюк Олександр Іванович.

Під час змагань супроводжували команду - вчитель фізкультури Тімошенко Олексій Ігорович та керівник команди Твердохліб М.І.

Захоплюючими були військові, туристично-спортивні види міського збору:

- "Впоряд" (стройова підготовка);

- "Козацька смуга перешкод";

- "Рятівник";

- "Відун" (гра-вікторина);

- "Ватра"

Під гаслом  команда достойно представила школу, набула досвіду участі у змаганнях такого виду і готуватиметься до наступних змагань, стверджуючи козацькі традиції, формуватиме серед своїх ровесників засади здорового способу життя та національно-патріотичні почуття.

Переглядів: 405 | Додав: Vitaliy_Anosov | Дата: 21.10.2013 | Коментарі (0)