Четвер, 25.04.2024, 23:11
«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 21 » Засідання клубу «Спілкуємось і діємо разом»
Засідання клубу «Спілкуємось і діємо разом»

17.02.2016р. в НВК№13 відбулось засідання клубу лідерів шкіл учнівського самоврядування «Спілкуємось і діємо разом». В ігровому форматі учасники засідання навчались основам організаційного менеджменту, ефективним технологіям командної діяльності, обмінювались досвідом.

Цікаву презентацію представила голова учнівської ради НВК №13  Нагорян Крістіна: «Громадянин ХХІ століття»,  презентуючи діяльність учнівського самоврядування закладу,  розповіла про реалізацію  партнерських проектів  з навчальними закладами  Польщі.

Членами учнівської ради НВК №13 Мужилівським Дмитром і Наталією Твердун проведено тренінг  «Формування життєво важливих компетентностей особистості через організацію колективної творчої діяльності», в ході якого, виконуючи вправу «Електростанція», учасники швидко реагували на «аварійний» сигнал: визначали проблеми учнівського самоврядування, ремонтували «лінію електропередачі», вирішуючи проблеми.

В ініціативних групах опрацьовувалась технологія моделювання та проведення колективних творчих справ, яка є одним із шляхів ефективної діяльності учнівського самоврядування.

Методист НМЦ, ЦДЮТ Дюднєва Надія Михайлівна, координатор  діяльності  дитячо-юнацьких об’єднань ,  підвела підсумки тренінгу , ознайомила з проектами, які  рекомендовані для реалізації Всеукраїнською радою старшокласників: "Створення виховного простору для формування життєво важливих компетентностей особистості через організацію колективної творчої діяльності"

Переглядів: 296 | Додав: spasiuk | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.