Субота, 27.04.2024, 01:25
Головна | Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек | Реєстрація | Вхід
«  Квітень 2024  »

В рамках проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек який проводився з 01 по 31 жовтня 2016 року в НВК №13 відбувся виховний захід «Свято дитячої книги» в 4-В класі. Учні поглибили свої знання про безмежну силу книги; збагатили свої словникові знання висловами та прислів’ями про книгу.

Бібліотекар школи Цимбалюк Любов Василівна прищеплювала учням потребу у щоденному читанні книг. Захід проводився у формі різноманітних конкурсів: «Добавлянки», «До якої казки», «Назви казку», «За змістом українських народних казок», «Казковий переляк», «Назви казку в якої є число».

Ще один змістовний та цікавий захід було проведено для учнів 3-В класу. Бліц-вікторина «В гостях у казки» де поглибились знання учнів про народну та авторську казку; класифікацію за сюжетом; розуміти зміст, розвивати спостережливість. Вікторина проводилась у формі різних конкурсів, а саме: «Ерудит-лото», «Вгадай казку», «швидкий потяг», «Загадкова абетка».  Учні активно проявляли свої знання про казку, найактивніші та найерудованіші з них отримали в подарунок книжкову закладку.

Про те, як книга допомагає їм у житті розповідали учні 2-Г класу під час проведення виховного заходу «У гостях у казки».

Бібліотекар школи Цимбалюк Л.В. познайомила другокласників з історією виникнення книги та структурою, а також нагадала учням правила користування книжкою.

Заходи проведені в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек дали учням багато корисного та цікавого, краще зорієнтували їх у лабіринтах могутньої Країни Знань.