Четвер, 25.04.2024, 23:43
Головна | Відкриття меморіальної дошки | Реєстрація | Вхід
«  Квітень 2024  »

1.10.2015 року в НВК №13 була відкрита меморіальна дошка пам’яті учнів школи Коношенка Руслана і Журавленка Андрія.

На мітингу були присутні:

• Кам’янець-Подільський міський голова – Михайло Сімашкевич;
  • Народний депутат України -  Володимир Мельниченко;
  • Секретар міської ради – Дмитро Васильянов;
  • Керуючий справами міського виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради – Яна Мельничук;
  • Начальник управління освіти і науки - Світлана Старченко;
  • Представники  депутатського корпусу, військового комісаріату, центру розмінування, громадських організацій різних політичних сил;
  •  Родичі, однокласники загиблих;
  •  Шкільна громада.

Присутні схилили голови в пам’ять воїнів-героїв Коношенка Руслана та Журавленка Андрія, які загинули, захищаючи суверенітет України на Сході нашої держави під час проведення АТО.

Вони були справжніми патріотами, чесними, принциповими та гідними синами нашої держави. І саме вони першими залишивши свої сім’ї пішли захищати мир, спокій та добробут кожної української родини.

Кам’янець-Подільський міський голова М. Сімашкевич та народний депутат України В. Мельниченко висловили подяку родинам загиблих за виховання гідних синів України, на подвигах яких будуть виховуватись майбутні покоління.

Мати Коношенка Руслана висловила подяку учням НВК №13, їх батькам, педагогам школи за встановлення пам’ятного знаку на честь його сина.

Настанову рости справжніми патріотами та гідними людьми дав учням брат Журавленка Андрія – Сергій Анатолійович Журавленко.

Серце кожного присутнього на мітингу було розчулено проникливими словами виступаючих. Сльози бриніли на очах, а гордість за таких кам’янчан, випускників нашої школи, переповнювала душу.

Нехай розкриє крила,

наче гордовитий птах,