Понеділок, 23.10.2017, 14:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Про перевід учнів 1-4 класів до наступного класу. | Реєстрація | Вхід
Кошик
Ваш кошик порожній
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть сайт нашої школи:
Всього відповідей: 223
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Мій сайт

  ВИТЯГ

з  протоколу № 5

засідання педагогічної ради

навчально-виховного комплексу №13

 від 26.05.2017 р.

Членів колективу  – 57

Присутні – 46 (список додається)

Місце проведення –  аудиторія № 301

Час проведення – 14.30 год.

Порядок денний:

3. Про перевід учнів 1-4 класів до наступного класу.      Інформація класних керівників.

ІІІ. Слухали: Інформацію класних керівників «Про переведення учнів 1-4-х класів до наступних класів».

ІІІ. Ухвалили:

  1. Інформацію класних керівників взяти до уваги.
  2. Відповідно до ст. 34 Закону України  «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015р. №762
    1. Перевести  24 учні 1-А класу до 2-А класу у складі:
  1. Бабінського Владислава Костянтиновича
  2. Байдюк Софію Дмитрівну
  3. Бевз Діану Дмитрівну
  4. Гаврилюк Кароліну Андріївна
  5. Гончарук Мітвія Євгеновича
  6. Дишканта Олександра Сергійовича
  7. Захарків Анастасію Володимирівну
  8. Кіріка  Вадима Георгійовича
  9. Козак Анастасію Ярославівну
  10. Колеснікова Нікіту Андрійовича
  11. Коношенка Максима Руслановича
  12. Корольова Олександра Вікторовича
  13. Куриш Юлію Віталіївну
  14. Мандзюк Дар’ю Сергіївну
  15. Монастирського Іллю Романовича
  16. Мукомела Сергія Олександровича
  17. Пилюйка Богдана Андрійовича
  18. Побуту Надію Олександрівну
  19. Семенишена Антонія Ігоровича
  20. Семенову Зоряну Петрівну
  21. Семенюк Валерію Анатоліївну
  22. Сідорова Антона Романовича
  23. Фастійчука Адама Павловича
  24. Федорова Вадима Васильовича
    1. Перевести  27 учнів 1-Б класу до 2-Б класу у складі:

1. Атаманчука  Тємофія  Олексійовича

2. Білоус  Валерію   Олексіївну

3. Близнюка Ярослава Олеговича

4. Боднарецького Назара Віталійовича

5. Бульбу Олександра Тарасовича

6. Борщова Кіріла Андрійовича    

7. Врублевську  Анну Петрівну

8. Гель   Маркуса Максимовича

9. Герасименко  Тетяну   Дмитрівну

10. Громик  Дарію Олександрівну

11. Ісаєва  Даниїла   Романовича

12. Коваль   Юлію   Андріївну

13. Лящук   Ельвіру Андріївну

14. Нагнибіду  Софію  Сергіївну

15. Олійник Маргариту Олегівну

16. Плавуцького Дениса Вікторовича

17. Погребняк  Анастасію  Сергіївну

18. Раєцького  Назарія  Вікторовича

19. Раєцького  Олександра  Сергійовича

20. Романчука Іллю  Юрійовича

21. Семенюка  Максима  Руслановича

22. Суховія  Владислава   Валерійовича

23. Тимчука Стефана Дмитровича

24. Тополю    Дмитра  Сергійовича

25. Тришневського Владислава  Вікторовича

26. Шутяка  Артема  Олеговича

27. Фошину Соню Сергіївну

    1. Перевести  20 учнів 1-В класу до 2-В класу у складі:
  1. Бачеву Альону Валеріївну
  2. Висоцкіса Давіда Олексійовича
  3. Волкова Романа Олександровича
  4. Гамор Єлизавету Василівну
  5. Гнатовську Вероніку Сергіївну
  6. Гненюка Назара Івановича
  7. Кобилянського Артема Сергійовича
  8. Ковальчук Соню Іллівну
  9. Купець Юліанну Юріївну
  10.  Кульбацьку Алісу Володимирівну
  11. Левицьку Анастасію Геннадіївну
  12. Мартинович Ілону Юріївну
  13. Мельник Анну Миколаївну
  14. Садовінську Віолетту Віталіївну
  15. Сьомика Олександра Вікторовича
  16. Тимчук Валерію Григорівну
  17. Цвіляка Олександру Валеріївну
  18. Шишковського Іллю Олеговича
  19. Яворського Ярослава Юрійовича
  20. Ясінську Алісу Валеріївну
    1. Перевести  28 учнів 2-А класу до 3-А класу у складі:
  1. Бондарецького  Давида Віталійовича
  2. Варфоломєєву Катерину Валеріївну
  3. Васютіну Аліну Сергіївну
  4. Гаврилюк Ростислава Андрійовича
  5. Герасимюк Іллю Олександровича
  6. Дякіну Вероніку Максимівну
  7. Камінського Дмитра Михайловича
  8. Климишину Емму Максимівну
  9. Коваля Богдана Сергійовича
  10. Корнєєва Андрія Андрійовича
  11. Колодезного Максима Васильовича
  12. Короташ Дарину Анатоліївну
  13. Кушніра Владислава Андрійовича
  14. Макарова Макара Сергійовича
  15. Маринюк Поліну Валеріївну
  16. Мельника Владислава Сергійовича
  17. Новікова Костянтина Олександровича
  18. Паршенко Давида Ігоровича
  19. Погуранського  Івана Івановича
  20. Роїк Олександру Віталіївну
  21. Рибку Анастасію Вікторівну
  22. Риндіна Даніїла Олександровича
  23. Стандрійчук Дмитра Олександровича
  24. Соколовську  Крістіну Олександрівну
  25. Тиж Дарію Романівну
  26. Худик Артема Валентиновича
  27. Чень Анну Романівну
  28. Шелест Аделіну Сергіївну
    1. Перевести  29 учнів 2-Б класу до 3-Б класу у складі:
  1. Білоус Дарію Олександрівну
  2. Блажея Рената Леонідовича
  3. Блауту Софію Максимівну
  4. Борткову Марину Володимирівну
  5. Величка Владислава Володимировича
  6. Веселовського Ярослава Віталійовича
  7. Гаймера  Богдана Вадимовича
  8. Гамора Олександра Васильовича
  9. Глібіщука Владислава Валерійовича
  10. Гляс Вікторію Романівну
  11. Григор’єва Єгора Дмитровича
  12. Желіховського Івана Вікторовича
  13. Катушинську Єву Сергіївну
  14. Корнєєва Арсена Андрійовича
  15. Лук’янова Івана Олеговича
  16. Нагорну Богдану Ігорівну
  17. Мадеру Іллю Дмитровича
  18. Олійник Марію Володимирівну
  19. Пухеляка  Якова Вадимовича
  20. Ращик Евеліну Едуардівну
  21. Ринду Марту Олександрівну
  22. Слободян Анну Сергіївну
  23. Тимчук Каріну Віталіївну
  24. Ткачука Владислава Віталійовича
  25. Федорчука Дмитра Володимировича
  26. Чікуріна Ярослава Андрійовича
  27. Чорну Анастасію Іванівну
  28. Шевчук Дарину Андріївну
  29. Шутяк Валерію Олегівну
    1. Перевести  22 учні 2-В класу до 3-В класу у складі:
  1. Архіпову Юлію В’ячеславівну
  2. Борейка Володимира Антоновича
  3. Горченко Софію Радіславівну
  4. Головатюка Максима Анатолійовича
  5. Гнап Маріанну Костянтинівну
  6. Гнідка Дмитра Сергійовича
  7. Ільченка Олександра Сергійовича
  8. Загалевича Костянтина Миколайовича
  9.  Кронду Катерину Андріївну
  10.  Ковбу Назарія Руслановича
  11.  Лойченка Давида Івановича
  12.  Літинську Марію Олегівну
  13.  Марценюка Іллю Ігоровича
  14.  Мак Анастасію Олександрівну
  15.  Партіна Максима Михайловича
  16.  Петрушину Марію Павлівну
  17.  Станіславського Владислава Вадимовича
  18.  Сисака Давида Андрійовича
  19.  Савіцького Івана Миколайовича
  20.  Савіцького Василя Миколайовича
  21.  Шавардак Дарію Петрівну
  22.  Шулегу Юрія Михайловича
    1. Перевести  25 учнів 2-Г класу до 3-Г класу у складі:
  1. Богач Олександру Олегівну
  2. Вершигору Даніла Олександровича
  3. Вишневського Владислава Сергійовича
  4. Гаврилюк Олену Сергіївну
  5. Гордій Дарію Андріївну
  6. Гропу Анну Валеріївну
  7. Думанчук Єву Романівну
  8. Заболотного Даніїла Олександровича
  9. Зінатуліна Рустама Рустамовича
  10. Кирилова Костянтина Володимировича
  11. Машталера Юрія Андрійовича
  12. Машталера Всеволода Андрійовича
  13. Мосійчука Владислава Костянтиновича
  14. Нефедова Олександра Артемовича
  15. Осадчу Катерину Артурівну
  16. Савчука Олександра Ігоровича
  17. Савчука Тимофія Дмитровича
  18. Сторожук Надію Віталіївну
  19. Романюк Алію Атілаївну
  20. Романова Віктора Руслановича
  21. Чайчука  Влада Володимировича
  22. Чолінського Віталія-Мар’яна Сергійовича
  23. Шабагу Ренату Денисівну
  24. Юрковського Івана Валентиновича
  25. Якимець Евеліну Ігорівну
    1.   Перевести  30 учнів 3-А класу до 4-А класу у складі:
  1. Бандуру Артема Андрійовича
  2. Бачинську Єлизавету Сергіївну
  3. Білоконя Романа Олександровича
  4. Боднаря Дмитра Андрійовича
  5. Галіцького Миколу Руслановича
  6. Гризлова Олександра Віталійовича
  7. Гринчак Катерину Олександрівну
  8. Задорожного Олександра Івановича
  9. Зверхановського Владислава Станіславовича
  10. Коваль Софію Олегівну
  11. Козачук Анну Іванівну
  12. Кокощук Катерину Русланівну
  13. Колмакову Єлизавету Володимирівну
  14. Кронду Ольгу Вадимівну
  15. Куріліна Юрія Юрійовича
  16. Мандзюк Софію Тарасівну
  17. Мельник Марію Ігорівну
  18. Мельника Олександра Олександровича
  19. Мізун Домініку Олегівну
  20. Москаль Ірину Юріївну
  21. Нагоряна Максима Геннадійовича
  22. Новак Дарію Юріївну
  23. Рибака Олега Володимировича
  24. Семенову Злату Петрівну
  25. Солодку Віру Сергіївну
  26. Суржикову Катерину Олегівну
  27. Танасова Максима Валентиновича
  28. Теплу Кіру Борисівну
  29. Федорук Вікторію Андріївну
  30. Шарук Катерину Сергіївну
    1.   Перевести  23 учні 3-Б класу до 4-Б класу у складі:
  1. Борейка Артема Романовича
  2. Бровкіна Богдана Володимировича
  3. Войчука Марка Віталійовича
  4. Задорожну Вероніку Олександрівну
  5. Зарицьку Софію Олександрівну
  6. Каліновича Володимира Володимировича
  7. Касаткіна Віталія Віталійовича
  8. Кінцака Михайла Анатолійовича
  9. Лопушанського Дмитра Вадимовича
  10. Мацуцу Анастасію Ігорівну
  11. Михайлик Вікторію Артурівну
  12. Москальчук Вероніку Сергіївну
  13. Нечипоренка Іллю Павловича
  14. Павлюк Дарію Олегівну
  15. Сивака Костянтина Олеговича
  16. Стецива Даніїла Віталійовича
  17. Стругевич Каріну Юріївну
  18. Собко Юлію Вадимівну
  19. Ташпулатову Фатіму Бахтійорівну
  20. Харкову Анастасію Віталіївну
  21. Хауляка Владислава Миколайовича
  22. Чернову Катерину Сергіївну
  23. Шафєєву Каріну Олександрівну
    1. Перевести  28 учнів 3-В класу до 4-В класу у складі:
  1. Бабій Олександру Дмитрівну
  2. Бондарчук Марію Сергіївну
  3. Борщевську Анну Віталіївну
  4. Борщевського Андрія Віталійовича
  5. Бульбу Дмитра Тарасовича
  6. Вавричену Віолетту Русланівну
  7. Вилку Максима Володимировича
  8. Воєводу Наталію Юріївну
  9. Граб’юк Діану Іванівну
  10. Демиденка Павла Вадимовича
  11. Дрозду Артема Павловича
  12. Кирилюка Назарія Віталійовича
  13. Кобзу Даніїла Олеговича
  14. Королькову Аріну Дмитрівну
  15. Кравцова Івана Дмитровича
  16. Кричковську Катерину Ігорівну
  17. Кукурудзу Дениса Олександровича
  18. Маланчука Володимира Сергійовича
  19. Мельника Олександра Миколайовича
  20. Мельничук Софію Віталіївну
  21. Назарок Анастасію Андріївну
  22. Павлишену Ніну Олександрівну
  23. Ревуцького Тимура Олеговича
  24. Сегодня Андрія Віталійовича
  25. Станкевич Анастасію Віталіївну
  26. Тулупова Максима Дмитровича
  27. Цвєткову Елеонору Олегівну
  28. Шуханову Аріну Андріївну
    1. Перевести  29 учнів 4-А класу до 5-А класу у складі:
  1. Андруховського Максима Ігоровича
  2. Бабінчука Івана Олександровича
  3. Бис Дмитра Ігоровича
  4. Білоус Анастасію Олександрівну
  5. Бойчун Єлизавету Віталіївну
  6. Вільчанського Віталія Олександровича
  7. Володковського Олександра Максимовича
  8. Гаймера Ростислава Вадимовича
  9. Ганюка Іллю Миколайовича
  10. Герій  Гафію Ігорівну
  11. Горбову Анастасію Леонідівну
  12. Гуменюк Аріану Костянтинівну
  13. Дрозду Владислава Руслановича
  14. Дубину Тимофія Олеговича
  15. Жогіну Валерію Віталіївну
  16. Зеленько Віру Євгенівну
  17. Кошинського Івана Івановича
  18. Кржемінську Діану Русланівну
  19. Лящук Іллю Івановича
  20. Мазур Діану Валеріївну
  21. Малоносова Максима Миколайовича
  22. Мельник Давида Борисовича
  23. Мельник Олександра Юрійовича
  24. Нестеровського Дмитра Олександровича
  25. Пекарську Анну Андріївну
  26. Самардак Валерію Миколаївну
  27. Сегодня Давида Віталійовича
  28. Хитрук Крістіна Віталіївна
  29. Швець Зоряну Дмитрівну

2.12.  Перевести  22 учня 4-Б класу до 5-Б класу у складі:

  1. Білик Дарину Олегівну
  2. Близнюк Богдану Олегівну
  3. Глібічука Андрія Степановича
  4. Драгомерецьку Олександру Володимирівну
  5. Ільченка Дмитра Сергійовича
  6. Ковальова Георгія Євгеновича
  7. Комендант Марію Денисівну
  8. Кирилова Олега Володимировича
  9. Кубряка Назара Валентиновича
  10. Навроцьку Марію Олександрівну
  11. Погребецького Давида Олександровича
  12. Пушкаря Максима Олександровича
  13. Ратовського Рената Руслановича
  14. Слободян Діану Володимирівну
  15. Станкевича Владислава Віталійовича
  16. Табенську Ксенію Сергіївну
  17. Тижа Павла Романовича
  18. Шевельова Артема Юрійовича
  19. Щегельську Анастасію Олександрівну
  20. Шевчук Вікторію Владиславівну
  21. Яворську Марію Олександрівну
  22. Ящишена Іллю Анатолійовича

2.13. Перевести  29 учнів 4-В класу до 5-В класу у складі:

  1. Адаменка Павла Станіславовича
  2. Безкидевича Андрія Юрійовича
  3. Блащук Дарію Вікторівну
  4. Болдижар Марію Олександрівну
  5. Гаврилюк Юлію Сергіївну
  6. Галицьку Ангеліну Богданівну
  7. Главацького Максима Васильовича
  8. Гладкого Олега Вадимовича
  9. Головату Валерію Анатоліївну
  10. Горішного Матвія Юрійовича
  11. Гомілко Максима Олександровича
  12. Зайченко Богдану Миколаївну
  13. Іщенко Вікторію Валеріївну
  14. Кубряк Вікторію Сергіївну
  15. Маркову Лілію Сергіївну
  16. Машталер Ірину Олександрівну
  17. Мамай Дарію Русланівну
  18. Міщенко Анастасію Сергіївну
  19. Овчарук Ліну Олександрівну
  20. Олійник Інну Олегівну
  21. Присяжнюк Ростислава Сергійовича
  22. Пшенишнюк Тетяну Степанівну
  23. Сисак Дарію Олегівну
  24.  Стасьо Івана Анатолійовича
  25. Стаховича Едуарда Віталійовича
  26. Хауляк Єльвіру Миколаївну
  27. Хом’юка Артема Романовича
  28. Якубчика Павла Болеславовича
  29. Ярему Ємму Володимирівну

Голосували: «За» - одноголосно;

                       «Проти» - нуль;

                       «Утримались» - нуль.

 

Голова педагогічної ради                      (підпис)                         І.В.Охота

Секретар педагогічної ради                  (підпис)                         О.О.Ращик

 

Безкоштовний хостинг uCozCopyright MyCorp © 2017