Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів до наступного класу (наказ МОН України від 14.07.2015р. №762 п.2)
Витяг з Протоколу №9 педагогічної ради НВК№13 від 27.05.2016 року
Перевести 18 учнів 5-А класу до 6-А класу у складі:
-
Богуцького Максима Сергійовича
-
Войцехівського Ярослава Ярославовича
-
Гарбузовського Артема Павловича
-
Геля Владислава Валерійовича
-
Гутаревича Іоанна Валодимировича
-
Зеленько Марію Евгенівну
-
Коваль Анастасію Сергіївну
-
Конделевьску Анну Артурівну
-
Мазура Дениса Валерійоича
-
Мосійчук Аліну Костянтинівну
-
Мельник Діану Олегівну
-
Руснак Анастасію Володимирівну
-
Семенюк Дарію Анатоліївну
-
Пекарського Даніїла Андрійовича
-
Фалінську Катерину Юріївну
-
Швайко Світлану Валентинівну
-
Шуварську Злату Вікторівну
-
Янчинецького Дем’яна Олеговича
Перевести 29 учнів 5-Б класу до 6-Б класу у складі:
-
Басістого Максима Віталійовича
-
Дубовик Валерію Сергіївну
-
Завадського Нікіту Андрійовича
-
Іванова Кіріла Вадимовича
-
Карпова Тараса Сергійовича
-
Кобзу Миколу Олеговича
-
Кушнірову Анастасію Валентинівну
-
Лилака Владислава Андрійовича
-
Марценюк Анну Вадимівну
-
Медика Даніла Володимировича
-
Мокринчука Максима Олексійовича
-
Олійник Іванну Володимирівну
-
Пазинюк Олександру Андріївну
-
Пасічко Олександру Віталіївну
-
Пономаренка Дмитра Геннадійовича
-
Рибчук Дар’ю Андріївну
-
Пономаренка Степана Сергійовича
-
Сальникова Максима Валерійовича
-
Сорокатого Максима Віталійовича
-
Стахович Евеліну Віталіївну
-
Сураєва Захара Олександровича
-
Сьомика Владислава Вікторовича
-
Тарасюк Анастасію Олександрівну
-
Твердохліб Вікторію Олександрівну
-
Тимчук Марію Дмитрівну
-
Ухіну Варвару Сергіївну
-
Фошину Маргариту Сергіївну
-
Чміль Дмитра Болеславовича
-
Якубчик Юстину Болеславівну.
Перевести 28 учнів 6-А класу до 7-А класу у складі:
-
Батушанського Дмитра Сергійовича
-
Білінську Діану Романівну
-
Винагородську Анастасію Миколаївну
-
Ворович Валерію Михайлівну
-
Гасюка Дмитра Сергійовича
-
Голубєва Олександру Олександрівну
-
Горбатюк Олександру Юріївну
-
Городецького Артема В’ячеславовича
-
Гриська Артема Володимировича
-
Дитка Анатолія Анатолійовича
-
Дрозду Руслану Руславівну
-
Іщенко Максима Ярославовича
-
Короташ Марію Анатоліївну
-
Куриш Анастасію Віталіївну
-
Куріліну Яну Юріївну
-
Луценко Маріанну Андріївну
-
Мошонко Ростислав Андрійович
-
Пшенишнюк Вікторію Одександрівну
-
Рубановську Юлію Анатоліївну Юлія
-
Стандрійчука Андрія Олександровича
-
Тищука Іллю Віталійовича
-
Чернуху Олександру Олегівну
-
Чікову Діану Сергіївну
-
Чуравіну Каріну Віталіївну
-
Шиленкову Вікторію Андріївну
-
Шмігель Ельвіру Богданівну
-
Шутяк Анатолія Павловича
-
Щербаня Олександра Володимировича
Перевести 23 учні 6-Б до 7-Б класу у складі:
-
Бевзу Максима Сергійовича
-
Балабан Софію Костянтинівну
-
Безкедевич Каріну Юріївну
-
Бурковського Олександра Олександровича
-
Ватральську Катерину Віталївну
-
Войтишена Андрія Анатолійовича
-
Винагородського Матвія Володимировича
-
Ганик Ольгу Василівну
-
Гогенко АлінуІванівну
-
Гогенко Анастасію Івагівну
-
Горохолінську Анастасію Василівну
-
Дьомінову Анастасію Олександрівну
-
Данчук Діану Дмитрівну
-
Іваська Максима Валентиноича
-
Кирилову Вікторію Ігорівну
-
Кунцевича Романа Олександроича
-
Ніколаєва Володимира Сергійовича
-
Орищишену Анну Олексіївну
-
Подгурну Діану Сергіївну
-
Пюро Вікторію Віталіївну
-
Ращик Софію Едуардівну
-
Слободяна Олега Сергійовича
-
Черкавського Бориса Віталійовича
Перевести 28 учнів 7-А до 8-А класу у складі:
-
Бакушину Марину Анатиліївну
-
Басісту Вікторію Віталіївну
-
Бульбу Нікіту Тарасовича
-
Васильчука Олександра Віктлоровича
-
Войцехівську Діану Ігорівну
-
Гутаревич Вероніку Володимирівну
-
Гутаревича Дмитра Юрійовича
-
Діянчука Юрія Андрійовича
-
Ільницького Максима Володимировича
-
Катанова Дмитра Костянтиновича
-
Коваль Тетяну Андріївну
-
Ларкіну Ольгу Романівну
-
Ліпського Мижайла Віктороича
-
Марчука Володимира Дмитровича
-
Михайлову Олександру Валеріївну
-
Оленич Олександру Олегівну
-
Партіна Олександра Миколайовича
-
Повержук Ірину Вадимівну
-
Полюховича Дмитра Володимировича
-
Пукас Дениса Олеговича
-
Пічкур Анастасію Сергіївну
-
Радюка Максима Олександровича
-
Ребрика Максима Сергійовича
-
Уриш Вікторію Дмитрівну
-
Цимбалюк Крістіну Мирославівну
-
Шелест Регіну Сергіївну
-
Якубовського Дениса Миколайовича
-
Фалінську Мар’яну Юріївну
Перевести 23 учні 7-Б до 8-Б класу у складі:
-
Богачик Ольгу Русланівну
-
Буру Анну Дмитрівну
-
Буру Вероніку Дмирівну
-
Базюк Олександру Олександрівну
-
Бойцова Івана Миколайовича
-
Вішнєвського Данієля Рафаловича
-
Григор’єву Владиславу Андріївну
-
Іваська Владислава Валентиновича
-
Казанцева Дмира Георгійовича
-
Колесник Софію Олександрівну
-
Комарову Надію Володимирівну
-
Кравця Нікіту Дмитровича
-
Кульчицьку Катерину Владиславівну
-
Ковальчука Іллю Андрійовича
-
Лискун Агату Олегівну
-
Лісову Дарію Євгенівну
-
Ляміна Максима Владиславовича
-
Міценка Богдана Сергійовича
-
Пряморукову Софію Ігорівну
-
Павленко Юрія Олеговича
-
Паримську Ганну Юхимівну
-
Чорнопиську Юлію Вадимівну
-
Хетвера Дениса Свеновича
Перевести 23 учні 8-А до 9-А класу у складі:
-
Антонюк Анастасію Вікиорівну
-
Бербегу В’ячеслава Віталійовича
-
Бичкова Валентина Ігоровича
-
Білика Бориса Вікторовича
-
Головатюка Іллю Олеговича
-
Головатюка Костянтина Сергійовича
-
Іщенко Анастасію Валеріївну
-
Клим Юлію Володимирівну
-
Корнєєва Максима Андрійовича
-
Костишена Марка Ігоровича
-
Кульчак Анастасію Вікторівну
-
Куріліну Анастасію Юріївну
-
Кучерявого Ігоря В’ячеславовича
-
Олексенка Олега Олексійовича
-
Пархоменко Алісу Олександрівну
-
Пивоварчука Артема Андрійовича
-
Риндіну Богдану Олександрівну
-
Романюк Алісу Юріївну
-
Стандрійчука Іллю Олександровича
-
Фастійчука Давид Павловича
-
Федорова Дмитра Васильовича
-
Чайковську Валерію Миколаївну
-
Шуварську Христину Іванівну
Перевести 23 учні 8-Б до 9-Б класу у складі:
-
Андреєву Єву Олексіївну
-
Гогенко Анюту Іванівну
-
Євчук Надію Юріївну
-
Івасько Адріану Валентинівну
-
Ісаєва Дениса Романовича
-
Капляр Вікторію Юріївну
-
Капущака Едуарда Леонідовича
-
Коломий Вероніку Андріївну
-
Коломий Владислава Андрійовича
-
Лаврентюка Богдана Олександровича
-
Мартиновича Владислава Юрійовича
-
Мельника Вадима Руслановича
-
Остапову Аміну Вадимівну
-
Пилипчук Анастасію Вікторівну
-
Плінського Максима Олександровича
-
Подгурного Давіда Сергіцовича
-
Сірого Ярослава Івановича
-
Солодовнікову Анну Ігорівну
-
Стрільчук Ліану Вікторівну
-
Сураєва Даніїла Олександровиса
-
Хвостача Олександра Володимировича
-
Чікуріну Крістіну Андріївну
-
Шкадіна Владислава Костянтиновича
Голова педагогічної ради І.В. Охота
Секретар педагогічної ради О.О.Ращик
-
|