Середа, 24.04.2024, 14:05
Головна | ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ - ВЧИТЕЛЬ | Реєстрація | Вхід
«  Квітень 2024  »

Майстерність учителя досягається завдяки впровадженню інновацій. Зміст роботи цієї групи педагогів – інформація про нові напрями, задуми, що з'являються в педагогічній практиці, пропаганда нових педагогічних ідей, їх творчий розвиток.

Засідання кафедри гуманітарних дисциплін

У творчій лабораторії

Вчителі школи постійно беруть активну участь у виставці педідей

Михайлова В.В.( старший вчитель, вчитель зарубіжної літератури, російської мови)

Дзізінська О.В.(старший вчитель, вчитель математики)

Відмінник народної освіти,  вчитель - методист, вчитель української мови та літератури Катерина Анатоліївна Возруд. Переможець міських і обласних конкурсів на кращий прозовий твір, має обласний диплом ІІ ступеня за участь у ярмарку педагогічних інноваційних ідей, керівник фольклорного колективу «Берегиня», який займав ІІ, ІІІ місце в міських конкурсах, має призові місця в предметних олімпіадах.

Як учитель – словесник, Катерина Анатоліївна плекає душу дитини, залучає через слово, через художню літературу досвід усіх попередніх поколінь. Творчий, вимогливий, суспільно активний учитель любить дітей, навчає їх відчувати красу рідного слова, прищеплює молодому поколінню почуття доброти, справедливості, любові до матері - України.

К. А. Возруд в постійному пошуку професійного удосконалення.

Життєве кредо цієї невтомної працелюбної особистості – Франкове гасло «Semper tiro»  (Вічно учень).

Клюс Галина Василівна

Вчитель вищої категорії, старший вчитель, вчитель хімії.

Життєве кредо: «Лише постійний творчий пошук і наполеглива праця є запорукою успіху».

«Хімія назавжди ввійшла в наше життя, без хімії сучасний світ неможливий. Усі найнеймовірніші і найдивовижніші перетворення речовин підкоряються суворим законам природи, які потрібно детально вивчити», - наголошує своїм вихованцям справжній майстер педагогічної справи, вчителька хімії Галина Василівна Клюс.

Галина Василівна володіє оптимальним застосуванням різноманітних форм, методів та засобів навчальної роботи учнів. Використовує у практиці лекційно –семінарську систему, групову роботу, сучасні інноваційні технології. Результативно поєднує репродуктивно- наслідувальні, пошуково- виконавчі та творчі форми роботи. Вчитель здійснює  навчання, виховання учнів, сприяє становлення їх як особистостей.

«Робота вчителя, – вважає  Г. В. Клюс, - постійний пошук». Тому вона будує  свою роботу так, щоб йти в ногу з вимогами часу.

Зерна мудрого, доброго, вічного, які вона сіє у душах вихованців, пишними плодами і приносять Галині Василівні радість, щастя і почуття виконаного обов’язку.